پروژه طراحی رستوران در کرمان

محل پروژه: کرمان

نام کارفرما: جناب راشدی

طراحی معماری: گروه معماری تهران گاردن

سال طراحی و اجرا: 1401

پروژه طراحی رستوران در کرمان، پروژه طراحی نما و محوطه رستوران در کرمان به سبک مدرن یک پروژه با هدف ایجاد یک فضای زیبا و منحصر به فرد با الهام از استایل مدرن است. در ادامه به برخی از المان‌ های این پروژه اشاره می‌ کنیم:

– نما: نما رستوران با استفاده از متریال چوب سبک و طراحی مدرن طراحی می‌شود. استفاده از چوب به عنوان متریال اصلی ویژگی مشخصی از استایل مدرن است و به رستوران طبیعی و گرمتری می‌بخشد. طراحی نما شامل استفاده از جزئیات هندسی منحصر به فرد، سطوح چوبی طبیعی و الگوهای مدرن می‌شود.

– چیدمان میز و صندلی‌ها در محوطه: چیدمان میز و صندلی‌ها در محوطه رستوران نیز نقش مهمی در طراحی دارند. صندلی‌ها و میزها با استفاده از متریال چوب و طرح‌های ساده و شیک، جلوه‌ی مدرن و طبیعی را به فضا می‌بخشند. این چیدمان باید راحتی و آسایش را برای میهمانان فراهم کند و با هماهنگی با نما و محیط رستوران، یک هماهنگی زیبا را ایجاد کند.

– محوطه اسب‌ها: اضافه کردن محوطه اسب‌ها به طراحی رستوران، عنصر جالبی است که به فضای رستوران طبیعتی و خاصیتی اکتساب می‌دهد. اسب‌ها به عنوان یک المان زیبا و الهام‌بخش در فضای باز رستوران حضور دارند و باعث ایجاد یک ارتباط طبیعی و دوستانه با محیط می‌شوند.

– سازه‌های پرگولا برای گیاهان: سازه‌های پرگولا، یک المان طراحی است که برای پشتیبانی از گیاهان و ایجاد سایه‌بانی در محیط استفاده می‌شود. این سازه‌ها با استفاده از چوب و طرح‌های هندسی مدرن، به فضای رستوران زیبایی و سبکی خاصی می‌بخشند.

پروژه های مرتبط

4.6/5 - (17 امتیاز)
فهرست
مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید