پروژه دماوند

در یکی از پروژه های اجرا شده تهران گاردن در دماوند، با ساختاری مدرن و خاص روبرو هستیم که دنبال کردن آن، می تواند جلوه های زیادی از اصول طراحی و محوطه سازی ویلا را آشکار سازد. در پروژه دماوند فضاسازی در ویلا تا حد زیادی تابع سلیقه و خواست مشتری است و می توان با در نظر گرفتن پتانسیل های اولیه فضا، تا حد امکان طراحی فضا را منطبق با طرحی که مشتری در ذهن دارد، از کار درآورد.

در پروژه دماوند در فضای ویلایی، یک استخر که در واقع دو استخر به هم پیوسته است، در مرکز محوطه دیده می شود. بخش استراحتگاه استخر، با دو پله از سطح زمین بالا رفته و به شکلی مجزا روی آن کار شده است. دو صندلی آفتابگیر روی این سطح مجزا قرار گرفته و کاملا مشرف به استخر هستند.

در بخش کناری، فضای سبز با طراحی گلدانی دیده می شود که توانسته دیواری منحصر به فرد از انواع و اقسام گلدان ها را به وجود بیاورد. همین طور به شکل موازی در سمت دیگر فضای سبز پروژه دماوند با کاشت چندین نهال و درختچه روبرو هستیم.

برای نورپردازی این محوطه از فانوس های آویزی استفاده شده است که می توانند در هنگام تاریکی شب، نوردهی مناسب و نسبتا رمانتیک و رویایی داشته باشند. مسیر پیاده روی و عبور و مرور در این فضای سبز و محوطه سازی، نسبتا عریض انتخاب شده و رفت و آمد را به مراتب ساده تر ساخته است.

تهران گاردن با توجه به موقعیت جغرافیایی و پتانسیل های موجود، نسبت به فضاسازی با گیاهان مختلف و همین طور اضافه کردن فاکتورهایی چون ساخت استخر در میان مساحت باز ویلا، پروژه دماوند را طراحی و اجرا کرده است.

پروژه روف گاردن نوشهر
فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.