طراحی تراس خانه ویلایی

به طور کلی طراحی تراس خانه ویلایی با ایده های متفاوتی همراه است که اگر این ایده ها بر اساس استانداردهای جهانی توسط طراحان ماهر اعمال شوند، تراس یا بالکن شما علاوه بر زیبایی، نقش کاربردی و مهمی در فضای بیرونی خانه ایجاد می کند. در زمینه طراحی و ساخت تراس هایی با متراژ کم، بهتر است از سبک های مدرن یا مینیمال استفاده شود تا امکان استفاده بهینه از فضا مهیا باشد. خانه ویلایی شمالی اغلب فضای بیشتری جهت استفاده از عناصر مختلف برای طراحی یک بالکن زیبا و کاربردی را دارند. برای دکوراسیون بالکن یا تراس می توان از المان های مختلفی مانند ترکیب و کنتراست رنگ ها، چیدمان خاص و مدرن و نورپرازی استفاده نمود. در نظر داشته باشید وجود یک تراس زیبا توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند و ارزش ساختمان را دو چندان می نماید. مجموعه معماری و مهندسی تهران گاردن بهترین متریال و مصالح مرغوب را در طراحی تراس خانه ویلایی همراه با مناسب ترین هزینه ها به کار خواهد برد و سلایق و نظرات کارفرما را در راس روند عملکرد خود قرار می دهد.

بنر مشاوره تهران گاردن

در این مطلب قصد داریم جوانب کلی طراحی تراس خانه ویلایی را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید

طراحی تراس بزرگ

اگر خانه ویلایی شما نیاز به طراحی تراس بزرگ همراه با سبک های روز دنیا دارد، عواملی مانند نورپردازی، ایجاد فضای سبز، نرده و فضای نشیمن نقش بسزایی در یک طراحی اصولی دارد.

– نورپردازی در سبک های مختلف به افزایش فضای تراس کمک می کند؛ همچنین امکان استفاده از تراس را در شب هم فراهم می سازد.

– به طور کلی ساختار اصلی تراس ها بدون نرده کشی کامل نمی شود. نصب یک ردیف نرده آهنی یا چوبی در تراس منزل می تواند جنبه حفاظتی و ایمنی سازه را بالا برد و زیبایی خانه ویلایی را دو چندان کند.

– جهت طراحی فضای سبز تراس ها، استفاده از گل ها و گیاهان تزئینی همیشه سبز از مهم ترین گزینه ها برای خرید می باشد. استفاده از باکس یا جعبه برای کاشت گل و گیاهان کم ریشه بسیار ایده آل است.

نکاتی در مورد طراحی تراس خانه ویلایی

اگرچه سلیقه افراد برای طراحی داخلی ویلا و طراحی تراس ویلا متفاوت است، اما رعایت نکات و مواردی می تواند به شما در طراحی تراس ویلا کمک زیادی کند. ایده های مختلف می تواند منجر به دیزاین منحصر به فرد تراس ویلا شود و فضایی زیبا و راحت را به شما هدیه دهد. حال به بررسی نکاتی در مورد طراحی تراس خانه ویلایی می پردازیم.

به طور کلی بالکن یک مکان سرپوشیده است و در ساختار تراس سقفی طراحی نمی شود. هچنین تراس جزو متراژ واحدها محسوب نمی شود اما بالکن متراژ سازه را افزایش می دهد. طراحی یک باغچه کوچک در فضای تراس راه حل مناسبی برای استفاده از ایجاد فضای سبز است. جهت کاشت گیاهان مختلف استفاده از کفپوش های ضد آب و ضد ساییدگی از مهم ترین متریال می باشد. همچنین برآورد وزن تراس با تمام تجهیزات استفاده شده مانند گیاهان و درختان، نوع مبلمان، شلف، کفپوش و… از مهم ترین مولفه های موثر در ایمن بودن تراس یا بالکن می باشد.

عکس تراس خانه ایرانی

از طریق مشاهده عکس تراس خانه ایرانی موجود در سایت تهران گاردن و نمونه پروژه های بسیار دیگری به راحتی می توانید سبک مورد پسندتان را انتخاب نمائید و با مشاوره رایگان مدت زمان اجرا پروژه و هزینه صفر تا صد پروژه را دریافت کنید. در نظر داشته باشید در طراحی تراس خانه ایرانی انتخاب متریال برای ساخت دیوار و کفپوش مهم ترین عنصر جهت انتقال سبک ایرانی به مخاطبان می باشد. با کمک یک کارشناس طراحی داخلی متخصص، می توانید بهترین و مناسب ترین متریال را برای فضای داخلی ساختمان و شرایط جغرافیایی که خانه ویلایی در آن قرار دارد، انتخاب نمائید.

اگر قصد طراحی تراس خانه ویلایی به سبک های مختلف مدرن، کلاسیک، تلفیقی، سنتی و…. را دارید؛ تهران گاردن با به روزترین شیوه های طراحی و اجرا افتخار دارد بهترین تراس های روز دنیا را دقیقا مطابق سلایق و نظرات کارفرما طراحی نماید.

شما چه تجربه ای در انتخاب سبک، متریال و مصالح جهت طراحی تراس خانه ویلایی کسب نموده اید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید