طراحی بالکن مدرن

طراحی بالکن مدرن یکی از موثرترین روش های استفاده از فضای موجود در آپارتمان ها و خانه ویلایی است که می تواند محیطی آرام جهت رهایی از دغدغه های یک روز کاری شلوغ به شما ببخشد. در حال حاضر یکی از محبوب ترین سبک ها برای طراحی بالکن، سبک مدرن است. به طور کلی اجرا و طراحی بالکن مدرن به صورت ساده و شیک رواج دارد. مبلمان چوبی و  فلزی برای طراحی مدرن بسیار ایده آل می باشد، همچنین استفاده از حداقل رنگ ها و توجه به سادگی و زیبایی از مهم ترین ویژگی های یک بالکن مدرن است. مجموعه تهران گاردن بهترین متدهای روز دنیا را جهت طراحی بالکن مدرن به کار گرفته است تا مشتریان عزیز با خیال راحت همراه با کمترین هزینه ها بالکن و تراس مد نظرت خود را طراحی نمایند.

بنر مشاوره تهران گاردن

با ما همراه باشید تا جوانب کامل طراحی بالکن مدرن را به طور کامل مورد بررسی قرار دهیم.

طراحی بالکن آپارتمان ایرانی

مهم ترین مولفه جهت طراحی بالکن آپارتمان ایرانی، طراحی فضای سبز آن می باشد. در صورت نبود فضای کافی می توانید دیوار بالکن را با گلدان های آویز یا دیواری تزئین کنید یا از دیوار سبز استفاده نمائید. بهتر است برای بالکن یا تراس آپارتمان ایرانی از مبلمان با کیفیت و شیک استفاده کنید، همچنین بهتر است اندازه مبلمان را با توجه به متراژ تراس انتخاب کنید. نورپردازی یکی دیگر از عوامل مهم و موثر در طراحی بالکن است که باید به آن توجه ویژه ای شود. برای طراحی نورپردازی بالکن می توانید از انواع نورهای متمرکز استفاده کنید تا فضایی رویایی در دکوراسیون بالکن منزل خود ایجاد نمائید.

طراحی بالکن ویلا

در طراحی بالکن ویلا انتخاب کفپوش یکی از مهمترین موارد و مولفه ها جهت ایجاد زیبایی بصری می باشد. با انتخاب سبک طراحی بالکن به راحتی می توانید متریال کفسازی بالکن منزل را تهیه نمائید. استفاده از مصالح بادوام و مستحکم مانند چوب حرارتی به عنوان متریال کف برای طراحی مدرن بسیار مناسب است. این نوع چوب به عنوان یک ماده مقاوم در برابر رطوبت و حرارت با کیفیت بالا برای طراحی تراس آپارتمان استفاده می شود. البته اگر تصمیم به انتخاب کفپوش مناسب برای طراحی تراس ویلایی خود دارید، چمن مصنوعی نیز انتخاب خوبی است؛ زیرا در برابر رطوبت ناشی از شستشو یا باران مقاوم می باشد. می توانید کف بالکن را کاشی کنید و بر روی آن چمن مصنوعی قرار دهید. همچنین جهت طراحی سقف بالکن می توانید از سقف کاذب استفاده کنید؛ زیرا بسیار پرکاربرد است و به راحتی نصب می شود. همچنین سعی کنید از مواد مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف استفاده کنید.

اگر قصد طراحی بالکن مدرن با متدها و روش های روز دنیا همراه با بهترین متریال و مصالح را دارید. طراحان ماهر و متخصص مجموعه معماری تهران گاردن بهترین طراحی بالکن مدرن را دقیقا در راستای سلایق و خواسته های مشتری انجام خواهد داد.

شما چه تجربه ای در طراحی بالکن مدرن کسب نموده اید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید