خلاقیت محوطه سازی باغ

به طور کلی ایجاد خلاقیت محوطه سازی باغ ها ارتباط مستقیم با نوع استفاده و سلیقه مشتریان دارد. اگر متراژ و موقعیت زمین شما متناسب با استفاده مسکونی باشد و هدف از طراحی باغ، داشتن محیطی جهت تفریح خانواده است المان های کاربردی در این سبک کاملا با محوطه سازی یک باغ میوه متفاوت است.

خلاقیت محوطه سازی باغ

امروزه داشتن یک باغ زیبا همراه با محوطه ای خاص برای دور شدن از شلوغی شهرها ایده آل تمام افراد است. اگر در دسته افرادی قرار دارید که محوطه سازی باغ و ویلای بسیار منحصر به فرد مورد پسندتان قرار می گیرد و خلاقیت محوطه سازی باغ یکی از اولیت ها در ابتدا شروع طراحی باغ و ویلا برای شما است، ما با ارائه انواع سبک های مختلف محوطه سازی باغ می توانیم صفر تا صد یک پروژه اجرا و طراحی باغ را دقیقا مطابق با مشتریان عزیز پیش ببریم.

خلاقیت محوطه سازی باغ

جدیدترین محوطه سازی باغ

اساسا ساخت و طراحی محوطه باغ در سبک های مختلف انجام می شود که جدیدترین محوطه سازی باغ به دلیل استقبال مشتریان در سبک های کلاسیک، مدرن و تلفیقی اجرا شده اند. در ادامه به بررسی انواع سبک های مختلف محوطه سازی باغ می پردازیم.

خلاقیت محوطه سازی باغ در سبک کلاسیک

در چند سال اخیر سبک کلاسیک نه تنها در ساختار آپارتمان ها بلکه در طراحی باغ و ویلا هم بسیار پرطرفدار بوده است. سبک کلاسیک ادقامی از رنگ های روشن همراه با سنگ های زینتی خاص و منحصر به فرد است که در آن المان هایی مانند آلاچیق های با ستون های بلند، مجسمه های تزئینی، دیوارهای با ارتفاع زیاد و… بسیار موثر هستند. خلاقیت محوطه سازی باغ در سبک کلاسیک ارتباط مستقیم با سلیقه مشتری، میزان بودجه و مهارت طراحان متخصص دارد.

خلاقیت محوطه سازی باغ و باغچه

خلاقیت محوطه سازی باغ در سبک مدرن

 سبک مدرن یکی از پرطرفدارترین سبک های چند سال اخیر بوده است. در این سبک مشتریان مطابق با سلایق خود محوطه سازی باغ را انجام می دهند و هر آنچه که مورد تایید مشتری نباشد، تا چندین باز قابل اصلاح و تغییر می باشد. از آنجایی که سبک مدرن از ادقام چندین سبک به وجود آمده است، خلاقیت محوطه سازی باغ در سبک مدرن در بالاترین حد ممکن قابل اجرا است.

ایده های خلاقانه برای دکوراسیون محوطه و حیاط منزل

خلاقیت محوطه سازی باغ در سبک سنتی یا تلفیقی

امروزه بسیاری از افراد خواستار خلاقیت بالا در محوطه سازی ویلا هستند، اما در کنار همه ی این ها علاقه زیادی به سبک سنتی یا تلفیقی دارند. سبک تلفیقی از ادقام سبک سنتی با سبک هایی مانند کلاسیک یا مدرن به وجود آمده است. طراحی محوطه باغ به شکل آجری همراه با آبنماهای مدرن یا آلاچیق های کلاسیک از زیبایی بصری خاصی برخورداراند. خلاقیت محوطه سازی باغ در سبک سنتی یا تلفیقی نمونه ی کار هوشمندانه یک طراح ماهر و کاربلد است.

سخن پایانی

المان های زیادی برای ایجاد خلاقیت محوطه سازی باغ وجود دارد که بودجه و طراح ماهر دو عنصر مهم در روند این مسئله است. سبک های توضیح داده شده و متریال منتخب مشتریان در خلاقیت محوطه سازی بسیار موثر است.

فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.