دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس

طراحی ساده دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس و استفاده درست از هارمونی رنگ ها که از مهم ترین عوامل در ایجاد زیبایی بصری است؛ این اطمینان را به ما می دهد با سبکی مدرن یا کلاسیک و حتی سنتی رو به رو هستیم. در طراحی داخلی ویلای دوبلکس، طراحان ماهر تهران گاردن از هر نظر سعی می کنند همراه با رعایت استانداردهای جهانی سلیقه و نظرات مشتریان را به خوبی اجرا کنند. به همین دلیل در مراحل اولیه تا چندین بار پلان ویلا ارائه شده به کارفرما قابل اصلاح و تغییر می باشد.

طراحی داخلی ویلای دوبلکس با دکوراسیون های مدرن و شیک

طراحی داخلی ویلا دوبلکس مدرن

به طور کلی هدف از طراحی داخلی ویلا دوبلکس مدرن بهبود عملکرد و ایجاد فضاهای مناسب برای راحتی زندگی است. فضای معماری بدون طراحی داخلی غیرقابل استفاده است و یا اگر قابل استفاده باشد کارکردی ضروری و بهینه نخواهد بود. بنابراین موضوع طراحی داخلی به هیچ وجه محدود به طبقات ثروتمند و خانه های اعیانی نیست. همچنین پله ها مهم ترین قسمت یک ویلای دوبلکس به حساب می آیند؛ زیرا اکثر مردم خانه های دوبلکس را به دلیل راه پله های شیک و مدرن ترجیح می دهند. از نظر زیبایی، پله های چوبی، سنگی و فلزی از پرطرفدارترین پله ها هستند که بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته است. گزینه دیگر استفاده از راه پله مارپیچ شیشه ای برای رسیدن به طبقات بالا در خانه های دوبلکس است. البته افراد بسیار کمی برای ساختمان دوبلکس خود از پله های شیشه ای استفاده می کنند.

طراحی داخلی ویلا مدرن و کلاسیک

از آنجایی که طراحی داخلی ویلا مدرن ارتباط مستقیمی با ویژگی ها و المان های مدرن، برای دستیابی به یک طراحی مناسب دارد پس الزامی است از همه ی اشکال منحنی، خطوط صاف یا عناصری مانند شیشه و چوب در ساختار اصلی ویلا دوبلکس مدرن استفاده شود.

پلان ویلا دوبلکس مدرن

پلان ویلا دوبلکس مدرن که قبل تر به آن اشاره کرده ایم به معنی نقشه اولیه ویلاها جهت ساخت و طراحی است. طراحی داخلی ویلا از عناصر و فضاهای مختلفی مانند شکل، نور، رنگ، کف، سقف، دیوار، لوازم خانگی و دکوراسیون و مبلمان تشکیل شده است. این عناصر ابزار کار طراح هستند که همه آنها باید با سلیقه و نظرات مشتریان با هم ترکیب و مقایسه شوند. پلان ویلا دوبلکس مدرن نقشه ای است که تمام این طراحی ها را قبل اجرا پروژه به خوبی به تصور می کشد و کارفرما به راحتی می تواند تمام با جزئیات را در نظر بگیرد.

دکوراسیون داخلی در ویلای دوبلکس

طراحی داخلی ویلا کلاسیک

طراحی داخلی ویلا کلاسیک سعی در نشان دادن زیبایی و اصالت دارد که معماران این سبک طراحی ویلا را کاملا بدون محدودیت می نامند. رنگ اصلی ویلاهای کلاسیک سفید و رنگ های روشن است که می توانید با سنگ های مختلف یا حتی سیمان سفید در شرایط کمبود بودجه ویلا را تزئین کنید. همچنین در طراحی داخلی کلاسیک، مرزبندی دقیق تری از فضای فیزیکی امکان پذیر است و تفکیک فضای عمومی از فضای خصوصی آسان تر می باشد.

 طراحی دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس , کلاسیک , لاکچری و مدرن

اگر قصد اجرا دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس را دارید مجموعه فنی مهندسی تهران گاردن با مشاوره و بازدید حضوری رایگان می تواند بهترین طراحی داخلی را اجرا نماید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید