طراحی حیاط خانه روستایی

امروزه طراحی ویلاهای روستایی، در میان عموم مردم بسیار پرطرفدار واقع شده اند. این نوع طراحی و ساخت ویلا و خانه از بخش های مختلفی مانند طراحی داخلی، نما و…. تشکیل شده اند که مهم ترین آن ها طراحی حیاط خانه روستایی می باشد. با ما همراه باشید تا تمام جوانب محوطه سازی خانه روستایی را مورد بررسی قرار دهیم.

ایده‌های جذاب برای تزیین حیاط خانه با کمترین هزینه

تزیین حیاط با کمترین هزینه

ساختار خانه های کوچک و روستایی معمولاً با سبک های دیگر تفاوت چندانی ندارند. اگر خواستار حیاط خانه یا کلبه ای روستایی و مدرن هستید، باید اصالت و زیبایی کهن آن را حفظ کنید و با رنگ ها و جزئیاتی مانند نورپردازی، ظاهری مدرن به آن ببخشید. به عنوان مثال، یک خانه روستایی با نمای تیره رنگ مطمئنا در برابر پس زمینه همسایگان خود برجسته خواهد شد. یکی از بهترین المان های موثر در تزیین حیاط با کمترین هزینه استفاده از سنگ ها و شیشه های رنگی که نشانگر سبک سنتی دارد، می باشد.

تزیین حیاط خانه با روش های بکر و جذاب

نمای حیاط خانه

نشستن و صحبت کردن در فضای باز در هر فصلی، حتی در زمستان و برف لذت بخش است. بنابراین در طراحی نمای حیاط خانه روستایی ساخت بالکن، تراس و ایوان اهمیت زیادی دارد. شما در انتخاب طرح ویلا به هر سبکی کاملا آزاد هستید، اگر می خواهید فضایی بسیار دنج داشته باشید، بهتر است از سبک روستیک استفاده کنید. اولین چیزی که در طراحی تراس نیاز دارید مبلمان چوبی با پارچه های روستایی، سپس کوسن ها و نورپردازی روستایی است.

در مرحله بعد می توانید هر وسیله ای که مورد علاقه تان است مانند شمع و فانوس، لوازم و تسمه های قدیمی، شاخ گوزن و حیوانات و کنده درخت به عنوان میز در نمای حیاط خانه استفاده کنید.

حیاط خانگی دلپذیر با طعم و بوی روستا

حیاط روستایی زیبا

یک پاسیو یا حیاط روستایی زیبا به مبلمان مناسب مانند مبلمان چوبی و حصیری نیاز دارد. المان های استفاده شده در سبک روستایی باید با سبک غالب فضا مطابقت داشته باشند. اگر فضای بیرونی که در نظر دارید نقش یک اتاق نشیمن را بازی می کند، باید از صندلی و مبل راحت استفاده کنید. برای ایجاد نقاط کانونی در طراحی حیاط خانه روستایی می توانید یک درخت متناسب با موقعیت جغرافیایی خانه روستایی بکارید. همچنین استفاده از افکت های لایه ای، طراحی سه بعدی، ایجاد ناهمواری کف حیاط، استفاده از سنگ های تزئینی و هارمونی رنگ های متناسب با سبک روستیک بسیار به ایجاد زیبایی بصری کمک خواهد کرد.

مجموعه فنی مهندسی تهران گاردن، طراحی فضای سبز استاندارد را به صورت بصری به نحوه ای طراحی می کند که مساحت حیاط را افزایش دهد؛ بدین معنی که مسیرهای منحنی ساخته شده از سنگ ریز یا بزرگ نقش مهمی در دکوراسیون اصلی حیاط روستایی دارد. همچنین راهروهای سرپوشیده از گل و گیاه در حیاط باعث کوچک نشان دادن حیاط خواهد شد. تهران گاردن طراحی حیاط خانه روستایی را دقیقا مطابق با سلایق و نظرات مشتری اجرا خواهد کرد و در هر مرحله ای پلان اولیه قابل اصلاح و تغییر می باشد.

تزیین حیاط خانه قدیمی

شما چه نوع طراحی حیاط خانه روستایی مورد پسندتان قرار گرفته است ؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید