طراحی حیاط خانه های ویلایی

حیاط خانه های ویلایی همواره یکی از مهم ترین بخش های ساختمان به شمار می رود که طراحی و ساخت منحصر به فرد آن ارزش ملک را دو چندان می کند. بر عکس آنچه به نظر می رسد طراحی حیاط خانه های ویلایی پروسه پیچیده ای دارد که الزامی است توسط طراحان ماهر و متخصص انجام شود. شما به راحتی با مشاوره رایگان تهران گاردن می توانید سبک دلخواهتان را انتخاب کنید و پروژه را مطابق با همان سبک اجرا نمائید.

بازسازی و طراحی حیاط خانه های ویلایی

بخش اعظمی از حیاط خانه های ویلایی ساخته شده  متعلق به چندین سال قبل است که مشتریان عزیز قصد بازسازی و طراحی حیاط خانه های ویلایی جدید و منحصر به فردی را دارند. جهت بازسازی حیاط خانه های ویلایی المان هایی مانند درختکاری، ایجاد فضای سبز، باغچه ها، حوض، کف حیاط، آلاچیق و… بسیار تاثیرگذار هستند. حال به بررسی این المان ها می پردازیم.

درختکاری

درختکاری در دو نوع درختان تزئینی و درختان میوه ای تقسیم می شوند، اگر فضای نسبتا بزرگی هم داشته باشید می توانید از هر دوی آن ها استفاده کنید. اما اگر زیبایی بصری حیاط خانه برایتان پر اهمیت است درختان تزئینی مانند انواع درخت کاج بسیار مناسب هستند که در چهار فصل سبز می مانند، همچنین درختان میوه هم در بسیاری موارد طرفداران خاص خود را دارد.

ایجاد فضای سبز

طراحی فضای سبز با کاشت گل و گیاهان متعدد به سرعت صورت می گیرد. کاشت گل های رنگی که هارمونی خوبی با درختان و خانه ویلایی داشته باشد، بهترین راه ایجاد فضای سبز خواهد بود.

باغچه ها

انتخاب نوع ساختار باغچه ها بستگی به سبک دلخواه کارفرما دارد. طراحان ماهر تهران گاردن با انواع متریال متناسب با تمام سبک ها دقیقا مطابق با متراژ حیاط، بهترین و زیباترین باغچه را طراحی می کنند.

حوض

اگر قصد طراحی حیاط خانه های ویلایی به سبک سنتی را دارید، طراحی یک حوض منحصر به فرد در وسط حیاط از بهترین و جذاب ترین آیتم ها به شمار می رود.

آلاچیق

همانطور که می دانید طراحی یک آلاچیق از الزامات بازسازی ویلا یا ساخت حیاط خانه های ویلایی است. در همه ی سبک های کلاسیک، مدرن، سنتی و تلفیقی انواع آلاچیق ها مطابق با همه ی سلیقه ها تولید می شوند تا مشتریان عزیز به راحتی انتخاب نمایند.

طراحی کف حیاط ویلا

یکی از مهم ترین بخش های حیاط خانه های ویلایی، طراحی کف حیاط ویلا است که به دلیل ایجاد فضای سبز یا کاشت درختان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. طراحی کف حیاط، ممکن است از شن و ماسه یا بتن ساخته شود، همچنین آجرها هم نقش بسیار مهمی را در این قسمت ایفا می کنند.

سخن پایانی

طراحی حیاط خانه های ویلایی از چند مرحله طراحی و ساخت، نوع متریال انتخابی کارفرما، ایجاد فضای سبز یا درختکاری و کفسازی تشکیل شده است. گروه طراحی و معماری تهران گاردن با تطبیق سلیقه مشتری همراه با سبک انتخابی، فضا و متراژ محیط به نحو احسن طراحی حیاط ویلا انجام داده و نهایت رضایت مشتریان را کسب می نماید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید