طراحی خانه باغ روستایی

به طور کلی در طراحی خانه باغ روستایی، چوب عنصر و نماد اصلی این سبک می باشد. فضای داخلی و خارجی این نوع خانه ها الزامی است کاملا مطابق با طبیعت طراحی شوند. همچنین استفاده از سنگ در کنار چوب یکی از مولفه های مهم و متریال اصلی در این سبک است. اساسا طراحی خانه باغ روستایی به سبکی ساده دقیقا مطابق با سلیقه مشتریان اجرا خواهد شد. مجموعه معماری تهران گاردن با مشاوره و بازدید حضوری رایگان به راحتی هر آنچه که کارفرما از یک طراحی خانه باغ روستایی انتظار دارد را با هر میزان بودجه طراحی و اجرا می نماید.

بنر مشاوره تهران گاردن

طرح خانه روستایی زیبا

طرح خانه روستایی زیبا ارتباط مستقیم با عناصری مانند جغرافیا زمین، نوع آب و هوا و اقلیم، سطح شیبدار، متریال منتخب کارفرما و… دارد. یکی از اولین مولفه هایی که باید به صورت مشخص و جدی به آن پرداخته شود، جغرافیا زمین منتخب کارفرما است؛ بررسی کامل جغرافیا و اقلیم در انتخاب متریال مناسب و گل و گیاه برای رشد و نمو در این منطقه موثر خواهد بود. در مجموعه تهران گاردن طرح و پلان خانه روستایی تا چندین بار قابل اصلاح و تغییر می باشد.

طراحی خانه باغ روستایی

نقشه خانه دوبلکس روستایی

از ویژگی های بارز نقشه خانه دوبلکس روستایی می توان به طراحی سقف و کفسازی چوبی اشاره نمود. همچنین مهم ترین عنصر در ایجاد زیبایی بصری استفاده از پلکان چوبی یا سنگی است. همانطور که می دانید طراحی خانه باغ روستایی همراه با وقت گذراندن در فضای آزاد بسیار لذت بخش است، بنابراین یکی دیگر از مولفه های مهم در طراحی خانه باغ روستایی استفاده از تراس، بالکن و بهار خواب های بزرگ می باشد. طراحان ماهر و متخصص تهران گاردن، طراحی نقشه خانه دوبلکس روستایی ایده آل با پنجره های بزرگ همراه با محوطه سازی فول امکانات را با کم ترین هزینه ها انجام می دهد.

طراحی خانه باغ روستایی

طراحی خانه باغ کوچک

اگر نگران طراحی خانه باغ کوچک خود از لحاظ کمبود فضا، محوطه سازی باغ کوچک، نداشتن زیبایی و …. هستید. کارشناسان متخصص ما تقسیم تمام فضاهای خانه باغ، طراحی فضای نشیمن بزرگ در عین حال ایده آل، محوطه سازی استاندارد و اصولی، استفاده از المان هایی مانند آبنما، درختکاری، کاشت گل و گیاه، استفاده از شلف جهت فضاسازی و…. را به درستی پیش خواهند برد. همانطور که می دانید طراحی خانه باغ روستایی همواره با طرح ها یا فضاهای سنتی پیوند شده است؛ اما اگر در دسته افرادی هستید که خانه باغ روستایی مدرن مورد پسندتان واقع می شود، به راحتی می توانید از المان های مدرن مانند شیشه در طراحی های داخلی یا بیرونی همراه با چوب استفاده نمایید.

طراحی خانه باغ روستایی

طراحی خانه باغ سنتی

به طور کلی طراحی خانه باغ سنتی با سبک روستایی بسیار به هم نزدیک هستند. اگر قصد طراحی و ساخت یک باغ سنتی را دارید، مهم ترین المان هایی که هم در سبک سنتی و هم در سبک روستایی می توان مورد استفاده قرار داد عبارت اند از:

  • شاخ و مجسمه حیوانات
  • استفاده از پارچه های با طرح های سنتی و روستایی
  • فرش های دستباف قدیمی
  • استفاده از مبلمان های حصیری در طراحی باغ

مجموعه فنی و مهندسی تهران گاردن با به روزترین متریال و متدهای رایج دنیا همراه با استانداردهای جهانی بهترین طراحی خانه باغ روستایی را دقیقا مطابق با نظرات مشتریان اجرا خواهد کرد.

شما از چه متد و سبک هایی بر طراحی خانه باغ استفاده می کنید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید