طراحی دیوار حیاط با سیمان

اساسا طراحی دیوار حیاط با سیمان یکی از اساسی ترین، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش های مورد استفاده در زمینه معماری برای طراحی دیوار می باشد. سیمان ماده ای بسیار سخت است که در برابر آب و شرایط هوا مختلف دوام بالایی دارد. مهمترین اصول طراحی و تزئین دیوارها، انتخاب صحیح مصالح و متریال است. سیمان در دسته موادی قرار دارد که تمام افراد با هر سلیقه ای می توانند در ساخت ویلا یا خانه از آن استفاده کنند.

بنر مشاوره تهران گاردن

طراحی دیوار حیاط با سیمان کاملا می تواند مطابق با طرح سنگ یا نمای چوبی پیاده سازی شود. راه های زیادی برای طراحی دیوار سیمانی و ایجاد الگوی چوبی یا سنگی وجود دارد که ساده ترین این راه ها استفاده از الگوی چوبی موجود در بازار است. برای شروع کار الزامی است یک الگو یا قالب از طرح چوبی و سنگی مورد نظر خود تهیه نمائید، سپس غالب را بر روی دیوار قرار دهید و روی آن را با سیمان بپوشانید، پس از سفت شدن سیمان قالب را بردارید و صبر کنید تا سیمان کاملا خشک شود سپس آن را با رنگی نزدیک به چوب یا سنگ رنگ نمائید.

طراحی دیوار حیاط با سیمان

قیمت سیمان کاری دیوار حیاط

برای تخمین هزینه و قیمت سیمان کاری دیوار حیاط معیارهای مختلفی وجود دارد، به عنوان مثال اگر سیمان کاری دیوار حیاط به سادگی و بدون نقشه انجام شود، هزینه سیمان کاری نیز کاهش می یابد. زیرا نیاز به آمادگی زیادی ندارد و در زمان کوتاهی انجام می شود. کیفیت کار نیز جزو هزینه ها است و هر چه کار دقیق تر و جزئی تر باشد، کیفیت کار بالاتر و قیمت تمام شده با ارزش تر می باشد. یکی دیگر از عوامل مهمی که بر قیمت تاثیر گذار است، متراژ دیوار می باشد. هر چه حیاط شما وسیع تر باشد، به مراتب دیوارها از متراژ بالاتری برخوردارند، در نتیجه پروژه سیمانی گرانتر خواهد بود.

طراحی دیوار باغ با سیمان

همانطور که بیان شد استفاده از سیمان برای طراحی باغ و حیاط یکی از مصالح رایج و اساسی است که با صرف زمان و هزینه اندک نسبت به سایر موارد قابل اجرا می باشد. در نهایت یکی از مزیت های مهم طراحی دیوار باغ با سیمان نسبت به سایر موارد موجود در بازار، امکان استفاده از مصالح دیگر مانند آجر، سنگ، رنگ و … است که البته امروزه سیمان رنگی نیز در طراحی خانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی دیوار حیاط با سیمان

طراحی روی سیمان سفید

در چند سال اخیر طراحی روی سیمان سفید بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. یکی از سبک های پرطرفدار در طراحی و ساخت سازه های مختلف، سبک کلاسیک می باشد که به راحتی با سیمان سفید با هزینه های بسیار کم قابل اجرا است. عموما در طراحی روی سیمان سفید از رنگ های معماری برای استحکام و دوام بیشتر استفاده می شود که باعث زیباتر شدن ظاهر و عمر مفید ساختمان می شود.

اگر قصد طراحی دیوار حیاط با سیمان را در اوج زیبایی و استحکام دارید. مجموعه معماری تهران گاردن با هر میزان بودجه و مشاوره رایگان دقیقا مطابق با سلیقه و نظرات مشتریان انجام خواهد داد.

شما از چه متریال و موادی برای طراحی دیوار منزلتان استفاده می کنید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید