طراحی دیوار حیاط کلاسیک

به طور کلی دیوار حیاط کلاسیک به سبک نمای رومی طراحی می شود که بسیار جذاب و منحصر به فرد به نظر می رسد. طراحی دیوار حیاط کلاسیک به سبک نمای رومی یکی از مجلل ترین طراحی های نما می باشد که امروزه در کشور ما محبوبیت زیادی دارد. طراحی دیوار حیاط با الهام از سبک ساختمان های روم باستان، حسی کلاسیک و در عین حال ظرافت به حیاط می بخشد.

طراحی دیوار حیاط کلاسیک

کیفیت و زیبایی سبک رومی به قدری بالاست که هنوز بسیاری از افراد این سبک را به طراحی های مدرن ترجیح می دهند. اجرای طراحی دیوار حیاط کلاسیک، به دلیل مهارت در این طرح، تنها می تواند از دست طراحان حرفه ای، با تجربه و متخصص بر بیاید. در این مقاله تصمیم گرفته ایم در مورد طراحی دیوار به این سبک محبوب صحبت کنیم. اگر شما هم از طرفداران این مدل از نحوه دیوار کشی برای حیاط ویلاها و خانه ها هستید لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

نمای سنگ دیوار بیرونی حیاط

نمای سنگ دیوار بیرونی حیاط به سبک روم باستان از معماری دوران نئوکلاسیک یا دوره روم باستان و یونان الهام گرفته شده است که امروزه در سراسر شهرهای کشور قابل مشاهده می باشد. به طور کلی جهت اجرای نمای سنگ دیوار از سنگ های مرمر و تراورتن استفاده می شود.

البته شرکت تهران گاردن استفاده از نمای سیمانی سفید برای آن دسته از افرادی که به سبک نمای رومی کلاسیک علاقه دارند و بودجه کافی برای اجرای آن با نمای سنگی را ندارند، پیشنهاد می دهد. در واقع سیمان سفید مقرون به صرفه ترین ماده ای است که با آن می توان نمای رومی را روی دیوار حیاط یا تراس اجرا کرد اما در نهایت توجه داشته باشید کیفیت و جذابیت سنگ را ندارد. در این سبک نما، جدا از پوشاندن سطح دیوارها به شکلی بسیار خاص، سنگ ‌تراشی‌هایی در گوشه و کنار دیوارهای حیاط قرار می‌گیرد که به سبک بقایای آثار باستانی طراحی و ساخته شده است.

هزینه طراحی دیوار حیاط کلاسیک

در بسیاری موارد تمام مشتریان بر این باورند که هزینه طراحی دیوار حیاط کلاسیک بسیار بالاست و هر کسی از پس مخارج این سبک بر نمی آید. شرکت فنی مهندسی تهران گاردن با مشاوره رایگان قبل از شروع تمام پروژه های طراحی ویلا و بررسی دقیق سلایق مشتری به راحتی در مراحل اولیه میزان هزینه و بودجه مورد نیاز صفر تا صد پروژه اعلام خواهد کرد. همچنین هزینه نمای دیوار حیاط به عوامل مختلف اندازه دیوار، پیچیدگی و شکل دیوار، متریال مورد استفاده برای تزئین دیوار و غیره بستگی دارد. انتخاب مواد و متریال با کیفیت همراه با قیمت مناسب از مهم ترین راه های راحت و ارزان است که در عین حال ظاهری زیبا در محوطه سازی به سبک کلاسیک ایجاد کند. البته آنچه در کشور ما به عنوان سبک کلاسیک در محوطه سازی ویلا اجرا می شود شامل بودجه و سلیقه شخصی کارفرما نیز می شود و هر چه بودجه بیشتر باشد جزئیات کار بیشتر و سبک خاص تری تحویل داده می شود.

جهت طراحی دیوار حیاط کلاسیک می توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص و ماهر تهران گاردن به راحتی از جزئیات پروژه، میزان بودجه و سبک دلخواهتان اطلاع کسب کنید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید