طراحی روف گاردن کلاسیک

برای آن که بتوانید طراحی روف گاردن کلاسیک را از صفر تا 100 به نحوی مناسب برنامه ریزی کرده و نتیجه لازم را از آن به دست بیاورید، لازم است که پیشتر کلیه مولفه های مربوط به ساخت یک فضای سرسبز کلاسیک را بشناسید. این مولفه ها در هر محوطه سازی جایگاه خود را داشته و می توانند به صورت مستقل برای یک فضای سبز پشت بامی نیز به کار گرفته شوند.

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این باره بدانیم.

طراحی روف گاردن کلاسیک

از جمله اقداماتی که به طور پیش زمینه ای باید برای طراحی روف گاردن با سبک کلاسیک انجام دهید، شناخت درست چنین فضایی است. در چنین فضایی به هیچ وجه قرار نیست که طراحی بدون در نظر گرفتن استانداردهای تعریف شده پیش رفته و تنها با پیروی ازحس زیبایی شناسی کاشت گل و گیاهان مختلف وجایگذاری آن ها در بخش های متفاوت پشت بام اتفاق بیفتد.

کلاسیک سازی دارای قوانین خاص خود بوده و باید از آن ها به درستی تبعیت شود.

به طور مثال شما نیاز به کف پوشی دارید که جلوه ای کلاسیک داشته باشد. همان طور که مشاهده می کنید این متفاوت از شرایطی است که به کاشت چمن یا استفاده صرف از چمن مصنوعی راضی بودیم.

از این روی لازم است که حتما از مشاوره حرفه ای و تخصصی در حوزه طراحی روف گاردن کلاسیک بهره برده و در خصوص کف پوش کردن محوطه پشت بام، تصمیم گیری درستی داشته باشید.

طراحی روف گاردن کلاسیک

پس از آن نوبت به انتخاب گلدان هایی می رسد که باید تا حد امکان از سبک کلاسیک پیروی کرده و به همان تناسب نیز در ساختار قرینه خود در محوطه پشت بام جای بگیرند. این چیزی است که می خواهیم تا بتوان با یک نظر به نمای پشت بام و فضای سبز آن، روح کلاسیک بودن دکوراسیون را درک کرد.

هزینه طراحی روف گاردن کلاسیک

انتظار می رود که هزینه طراحی روف گاردن با سبک و سیاق کلاسیک، تا حدودی به دلیل خاص بودن آن، بیشتر از مبالغی باشد که برای یک طراحی ساده فضای سبز پشت بامی می پردازید. اما در نهایت با در نظر گرفتن نتیجه خاصی که از چنین طراحی حاصل می شود، پرداخت هزینه و مبلغ بالاتر با توجیه همراه خواهد بود.

طراحی روف گاردن کلاسیک

کلام آخر

شما برای طراحی روف گاردن کلاسیک به دنبال چه مولفه هایی رفته و چطور چنین فضایی را شکل می دهید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید