طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی

به طور کلی طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی به ایجاد تغییرات گسترده در محیط بیرونی یا اطراف باغ و ویلا اشاره دارد. برای ایجاد فضای سبز استاندارد و ایده آل می توانید از ترکیب سنگ های رودخانه ای و سنگریزه استفاده کنید. طراحان ماهر و خلاق تهران گاردن طراحی محوطه باغ را می توانند با ایده های متفاوت و شگفت انگیزی انجام دهند که بهترین این ایده ها بر اساس اندازه فضا و مکان طراحی می شوند. توجه داشته باشید غلظت هوا، نوع اقلیم و آب و هوا، بستر خاک، نوع گیاهان سازگار به محیط از عناصر مهم در طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی به شمار می روند.

بنر مشاوره تهران گاردن

جدیدترین طراحی محوطه باغ و ویلا در ایران

در  جدیدترین محوطه سازی باغ استفاده از آلاچیق های چوبی، استخرها، آبنماها و باغچه های نامتقارن الزامی است. یکی دیگر از عوامل مهم در بروز ترین محوطه سازی باغ نورپردازی می باشد. نورپردازی ها به سه دسته تشکیل می شوند.

طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی

  • نورپردازی هایی که بخشی از باغ را روشن می نمایند.
  • نورپردازی هایی که محوطه سازی کل باغ یا ویلا را روشن می کنند.
  • نورپردازی هایی که به صورت تزئینی بر روی نمای ویلا استفاده می شود.

طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی با کمترین هزینه

یکی از مهمترین جنبه های شروع هر پروژه میزان بودجه ای است که باید برای صفر تا صد آن در نظر گرفته شود. اگر در دسته افرادی قرار دارید که به دنبال طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی با کمترین هزینه هستید، با ما همراه باشید تا با بهترین و کم هزینه ترین محوطه سازی باغ و ویلا آشنا شوید.

طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی

یکی از مهمترین مولفه های موثر در برآورد هزینه محوطه سازی باغ و ویلا ،  گیاهان هستند. به بیانی دیگر گیاهان مورد استفاده در ایجاد فضای سبز بخش عظیمی از هزینه باغ را شامل می شوند، بنابراین انتخاب و نگهداری صحیح آنها برای کاهش هزینه ها بسیار حائز اهمیت است.

به عنوان مثال گیاهان بالارونده برای پوشاندن دیوار و کاشت درختان میوه از به صرفه ترین گیاهان موجود در بازار می باشد.

نقشه طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی

نقشه طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی  به پلانی گفته می شود که می تواند تمام جزئیات مورد استفاده در برنامه ریزی منظره را توصیف کند. این نقشه از زاویه ای گسترده طراحی می شود که تمام عناصر طراحی به وضوح قابل مشاهده هستند. نقشه محوطه سازی ویلا یا باغ، طراحی جزئیات و موقعیت اشیاء طبیعی مانند گل و گیاه، نحوه کاشت درختان و بوته ها، نرده ها و محل ساخت دیوارها و حصارها و ساختمان های سنگی را نشان می دهد. همچنین می توان محل قرارگیری عناصر مصنوعی مانند حوض و استخر، آبنمای حیاط، نیمکت، نشیمنگاه اختصاصی در باغ، آبنما و … را تعیین کرد.

طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی

اگر قصد طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی با مناسب ترین هزینه ها و بهترین متریال و متدهای روز دنیا را دارید، طراحان ماهر شرکت فنی و مهندسی تهران گاردن با به کار گیری ایده، خلاقیت و دانش بهترین محوطه سازی را دقیقا مطابق با سلایق مشتری انجام خواهند داد.

شما از چه نوع متریال برای طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی استفاده می کنید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آتشدان ویلایی

آتشدان ویلایی

آتشدان ویلایی چیست و چطور باید از آن بهترین بهره برداری را داشته باشیم؟ آتشدان ویلایی معمولا یک سازه سنگی است که در اشکال و ابعاد گوناگون در محوطه فضای…
ادامه مطلب
فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.