طرح خانه باغ سنتی کوچک

اگر قصد اجرای منحصر به فرد طرح خانه باغ سنتی کوچک دلخواهتان را دارید و در میان انتخاب متریال، المان ها و عناصر جهت ایجاد زیبایی بصری و مقاومت بالا احساس سردرگمی می نمائید. مجموعه معماری تهران گاردن با بهترین طراحان و کارشناسان متخصص و ماهر بهترین طرح خانه باغ سنتی کوچک را با تمام امکانات همراه با کم ترین هزینه ها و میزان بودجه ارائه می دهد.

طرح خانه باغ سنتی کوچک

 از ویژگی های مهم در ساختار اصلی معماری خانه باغ سنتی، می توان به درهای سه تایی، پنج تایی و هفت تایی اشاره نمود. همچنین نقطه کانونی از مهم ترین مولفه های تاثیرگذار در معماری سنتی می باشد. به طور کلی در سبک سنتی، طراحان ماهر و با تجربه جهت چیدمان و ساختار استاندارد سازه بیشتر از اعداد 3، 5 و 7 استفاده می کنند؛ زیرا معتقدند این اعداد زیباترین تناسب را به یک سازه در سبک سنتی می بخشد.

ساخت خانه باغ کم هزینه

ساخت خانه باغ کم هزینه

به طور کلی ساخت خانه باغ کم هزینه به معنی جلوگیری از هزینه های اضافی و غیر ضروری می باشد. اولین قدم برای ساخت خانه باغ کم هزینه انتخاب و خرید زمین مناسب است؛ شما می توانید با هر متراژ خانه باغی ایده آل بسازید. سپس به مرحله انتخاب ابعاد و اندازه هوشمندانه بنا خانه خواهیم رسید که ارتباط مستقیم به کاهش هزینه ها دارد. در آخرین مرحله هم به محوطه سازی ویلا یا باغ می پردازیم که هر چقدر ساده تر باشد، صفر تا صد پروژه را کم هزینه تر می نماید.

نقشه خانه باغ سنتی

پس از بررسی و مشاوره با طراحان ماهر تهران گاردن، نقشه خانه باغ سنتی دقیقا مطابق با سلیقه و نظرات کارفرما طراحی می شود. توجه داشته باشید پلان خانه باغ سنتی تا چندین بار به صورت رایگان قابل تغییر یا اصلاح می باشد. همچنین هر چه بیشتر از نقشه و طرح های ساده تر در ساخت خانه باغ سنتی کوچک استفاده نمائید، خانه باغ شما ظاهری جذاب و استاندارد پیدا خواهد کرد.

نقشه خانه باغ سنتی

عکس خانه باغ سنتی

در سایت تهران گاردن نمونه عکس خانه باغ سنتی بسیاری در متراژها و مناطق مختلف وجود دارد که به راحتی می توانید نقشه و متریال های دلخواهتان را انتخاب نمائید. باید بدانید که در ساختار پلان های اولیه خانه باغ سنتی هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد؛ بدین معنی که طراحان مجموعه ما طبق هر سلیقه و نظری هر آنچه که مطابق میل کارفرما باشد را پیاده سازی می نماید.

خانه باغ کوچک دو طبقه

ایده پردازی در طراحی باغ و ساخت خانه باغ کوچک دو طبقه مهم ترین اصل شروع یک پروژه موفق و استاندارد می باشد. طراحی و استفاده بهینه از تراس یا پشت بام سازه به عنوان روف گاردن در افزایش فضای داخلی و بیرونی خانه بسیار موثر واقع شده است. همچنین استفاده از رنگ های روشن و سبک کلاسیک در طراحی راه پله ها، دیوارها و پنجره ها جذابیت سازه را دو چندان می کند.

اگر قصد ایجاد طرح خانه باغ سنتی کوچک منحصر به فرد و جذاب را دارید، مجموعه فنی و مهندسی تهران گاردن با به کارگیری متدهای روز دنیا، بهترین نقشه و پلان های استاندارد را با مناسب ترین هزینه ها، در کمترین زمان ارائه می دهد.

 شما چه سبکی از طرح خانه باغ سنتی کوچک مورد پسندتان قرار گرفته است؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید