عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی

عموما عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی در سایت تهران گاردن مهم ترین مولفه در انتخاب سبک و متریال مورد نظر برای طراحی و ساخت خانه دوبلکس می باشد. به طور کلی دکوراسیون داخلی خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی، کلاسیک یا مدرن است. به دلیل متراژ محدود این خانه ها در سبک های مدرن و کلاسیک همه ی عناصر،  ساده با رنگ های روشن طراحی می شوند. از طرفی دیگر طراحی داخلی مدرن ارزش مادی خانه دوبلکس را افزایش می دهد و زیبایی سازه را دو چندان می کند. با ما همراه باشید تا تمام جوانب طراحی و ساخت خانه دوبلکس را مورد بررسی قرار دهیم.

عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی

خانه های دوبلکس ایرانی ساده

طراحی داخلی خانه های دوبلکس ایرانی ساده به طور معمول دو طبقه هستند؛ طبقه بالا و پایین خانه به طور مستقیم توسط یک راه پله به هم متصل می شوند. در گذشته زیر بنای خانه های دوبلکس دارای متراژهای بالایی بودند اما با کوچک شدن خانه ها، متراژ خانه دوبلکس کاهش یافته و محدودیت های طراحی افزایش یافته است. بنابراین دکوراسیون داخلی این خانه ها در دسته امور دشوار قرار گرفته است و توجه بیشتری را می طلبد. طراحان متخصص تهران گاردن به راحتی در هر متراژ با به روزترین متدهای دنیا طراحی خانه های دوبلکس ایرانی ساده انجام می دهد.

عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی

نقشه خانه 100 متری دوبلکس

مهم ترین عناصر در نقشه خانه 100 متری دوبلکس ، قرارگیری صحیح پنجره ها، راه پله گرد یا خطی، نوع محوطه سازی ویلا ، اندازه و ابعاد اتاق نشیمن و آشپزخانه می باشد. یکی دیگر از نکات مهم در پلان  نقشه خانه 100 متری دوبلکس محل قرارگیری تراس و بالکن است. در مجموعه تهران گاردن نقشه خانه 100 متری دوبلکس تا هر چند بار قابل اصلاح و تغییر می باشد و با هر میزان بودجه قابل اجرا است.

عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی

خانه دوبلکس ویلایی

اگر قصد طراحی و ساخت خانه دوبلکس ویلایی را دارید، در نظر داشته باشید نقشه خانه دوبلکس ویلایی باید بر اساس نیاز کارفرما طراحی شود. بهترین موقعیت مکانی جهت طراحی خانه دوبلکس ویلایی در یک زمین، در نظر گرفتن شمالی ترین نقطه آن می باشد. زیرا در این موقعیت نور بیشتری در دسترس است و انرژی کمتری مصرف خواهد شد. تیم معماری تهران گاردن همواره طراحی ویلا دوبلکس را بر اساس المان های موثر در نظر می گیرد. با توجه به عملکرد ساختمان دوبلکس، پیشنهاد می کنیم فضاها را از طریق یک لابی بزرگ تقسیم نمائید. نکته مهم دیگر رعایت اصول طراحی فضاهای عمومی و خصوصی است که طراحان ماهر ما به خوبی آن را طراحی می نمایند.

خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی

عکس خانه دوبلکس معمولی

عکس خانه دوبلکس معمولی بیانگر سادگی در عین حال زیبایی، راحتی و جذابیت می باشد. طراحان متخصص تهران گاردن در اوج سادگی بهترین المان ها و عناصر را در ساختار خانه دوبلکس معمولی به کار می برند تا همه ی افراد امکان طراحی و ساخت یک منزل دوبلکس را داشته باشند.

شما چه سبک طراحی برای عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی بیشتر مورد پسندتان قرار گرفت؟ متریال مورد علاقه تان چیست و چه متدهایی دلخواهتان است؟

 نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

آتشدان ویلایی

آتشدان ویلایی

آتشدان ویلایی چیست و چطور باید از آن بهترین بهره برداری را داشته باشیم؟ آتشدان ویلایی معمولا یک سازه سنگی است که در اشکال و ابعاد گوناگون در محوطه فضای…
ادامه مطلب
فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.