نقشه ویلای دوبلکس 70 متری

با توجه به بیشتر شدن هزینه ها، گران شدن زمین و آگاهی از افزایش نیازهای اولیه ویلای دوبلکس، تمایل بیشتری برای ساخت ویلا با متراژهای محدود به وجود آمده است. نقشه ویلای دوبلکس 70 متری یکی از مهم ترین بخش های یک پروژه به شمار می رود که طراحان ماهر و متخصص تهران گاردن بر اساس استانداردهای جهانی بهترین نوع پلان ویلا را ارائه می دهند.

عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی

در ویلاهای 70، 80 یا 100 متری می توان از هر نوع نقشه و سبکی جهت طراحی نما ویلا، طراحی داخلی و محوطه سازی استفاده نمود. البته مهمترین ویژگی نقشه ویلای دوبلکس 70 متری، قیمت ارزان آن ها نسبت به ساخت ویلاهایی با متراژ بیشتر است.

نقشه ویلا دوبلکس 70 متری

نقشه ویلای دوبلکس کوچک

از مهم ترین مولفه ها در نقشه ویلای دوبلکس کوچک استفاده از پنجره های بزرگ می باشد. ویلاهای دوبلکس کوچک باید به گونه ای طراحی شوند تا حداکثر نور وارد ساختمان شود. همچنین طراحی تراس یا بالکن در طبقه دوم ویلاهای با متراژ کم الزامی می باشد. همچنین محوطه سازی ویلا کوچک با کاشت چمن، درختچه های تزیینی، گل های متنوع، سنگ فرش حیاط، نورپردازی و حتی حوض یا آبنمای کوچک بسیار ایده آل است و می تواند فضای ویلا را زیبا و دلپذیرتر کند.

نقشه ویلای دوبلکس 150 متری

هنگام طراحی نقشه ویلا دوبلکس 150 متری تمام المان ها باید  بر اساس سلیقه و خواسته های کارفرما طراحی شود. تعداد و متراژ اتاق خواب، نوع عملکردها و قرارگیری عناصر، فضای باز ویلا، سبک محوطه سازی از عوامل تاثیرگذار در طراحی پلان ویلا است. در واقع مهم ترین هدف، تعمیم و بهینه سازی طرح نهایی می باشد.

نقشه ویلا دوبلکس 70 متری

به طور کلی ایجاد فضاهای بزرگ تر اختصاص داده شده به فضای نشیمن و آشپزخانه در نقشه ویلا دوبلکس 100 متری انعطاف پذیرتر خواهد بود و زیبایی بصری ویلا را دو چندان می نماید. همچنین می توانید فضاهای کوچکتر را برای اتاق ها یا بهار خواب ایجاد کنید.

نقشه خانه ویلایی 65 متری

همه ی افراد بر این باورند که نقشه خانه ویلایی بزرگ بسیار سخت تر از نقشه خانه ویلایی 65 متری است. در صورتی که طراحی ویلا دوبلکس کوچک با تمام امکانات دقیقا مطابق با نظرات کارفرما بسیار کار دشواری است که تنها طراحان ماهر با به کارگیری تجربه و اصول می توانند نقشه خانه ویلایی به درستی ترسیم کنند.

نقشه ویلا دوبلکس 70 متری

اگر قصد طراحی نقشه ویلای دوبلکس 70 متری را دارید، کارشناسان ماهر تهران گاردن با به کارگیری اصول و استانداردهای جهانی با توجه به متراژ فضا، نوع اقلیم و آب و هوا، میزان نوردهی منطقه، میزان سطح شیبدار، نوع خاک و…. انجام خواهند داد. در نظر داشته باشید نوع سبک منتخب کارفرما تاثیر مستقیم بر نوع متریال و نقشه ویلا دوبلکس دارد. یکی از المان های جذاب که تهران گاردن در نقشه ویلای دوبلکس کوچک به همه ی مشتریان پیشنهاد می دهد، طراحی روف گاردن و استفاده بهینه از فضای پشت بام ویلا است که با کم ترین هزینه ها قابل اجرا می باشد.

شما چه سبک نقشه ویلای دوبلکس 70 متری بیشتر مورد پسندتان قرار گرفته است؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید