نمای ساختمان یک طبقه روستایی

امروزه مصالح و متریال مختلفی در نمای ساختمان یک طبقه روستایی مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر  زیبایی، از استحکام بالایی برخوردارند. شرایط آب و هوایی روستای مورد نظر کارفرما نیز تاثیر مستقیم بر انتخاب سبک و نوع متریال نمای ساختمان روستایی دارد. همواره استفاده از سنگ در نمای بیرونی ساختمان های یک طبقه به دلیل دوام بالا و ضد فرسایش بودن بسیار پر طرفدار بوده اند. همچنین در سال های اخیر استفاده از دو نوع متریال چوب و سنگ بیشتر در نمای ساختمان های روستایی به سبک مدرن، کلاسیک یا نئوکلاسیک استفاده می شود. علاوه بر این نباید از نورپردازی که زیبایی بصری ساختمان را دو چندان می کند، غافل شویم.

نمای ساختمان یک طبقه روستایی

نمای ساختمان ویلایی کوچک یک طبقه

در نمای ساختمان ویلایی کوچک یک طبقه به دلیل متراژ کم نما، استفاده از متریال های لوکس تر و باکیفیت تر بسیار رواج دارد. یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در ساختمان های کوچک، پنجره های پانوراما با ارتفاع های مختلف می باشند. همچنین سقف شیبدار برای محافظت از برف و باران یکی از مولفه های مهم در ساختار اصلی ویلاهای روستایی است. به عنوان مثال شهرهای شمالی کشور آب و هوای متغیری دارند و به دلیل بارندگی های شدید، رطوبت هوا در این مناطق بیشتر است. یکی از مهم ترین موارد در طراحی نما ویلا یا ساختمان ویلایی کوچک یک طبقه، استفاده از متریال مناسب با آب و هوا می باشد. طراحی یک نمای بیرونی باکیفیت به عایق بندی استاندارد و ذخیره انرژی داخلی خانه مرتبط است.

نمای-ساختمان-ویلایی-کوچک-یک-طبقه

نمای خانه ویلایی ساده روستایی

جهت ایجاد زیبایی بصری نمای خانه ویلایی ساده روستایی، انتخاب سبک مناسب و متریال های مرتبط به عناصری که در ویلا قرار می دهید، توجه نمائید. به طور کلی طراحی داخلی ویلا و بیرونی خانه ویلایی کاملاً باید مطابقت داشته باشند؛ بدین معنی که اگر به دنبال سبک های ساده در عین حال بروز هستید، تنها سبک های تلفیقی می تواند شما را به آنچه که می خواهید، برساند.

برآورد قیمت نمای خانه ویلایی ساده روستایی ارتباط مستقیم با مدل مصالح، میزان کیفیت و سطح سادگی دارد. استفاده از سبک، رنگ و اندازه نمای سرامیکی به کار رفته در نمای ساختمان به سلیقه کارفرما بستگی دارد، اما به طور کلی استفاده از نمای سرامیکی تیره برای ساختمان های کوچک کاربرد ندارد، بلکه لوکس بودن برای ساختمان های کوچک تنها با رنگ های روشن ایجاد می شود.

نمای-خانه-ویلایی-ساده-روستایی

 نماهای سرامیکی در ساختمان یک طبقه روستایی عبارت اند از:

  • سرامیک با طرح های ساده
  • سرامیک های برجسته و طرحدار

نمای ساختمان مسکونی همکف ساده

بدون شک نمای ساختمان مسکونی همکف ساده در سرمایه گذاری و افزایش قیمت سازه بسیار موثر می باشد. امروزه معماران متخصص و ماهر تهران گاردن هوا زمینه های مشاوره با مشتریان را با توجه به اقلیم، نوع آب و هوا، افزایش جمعیت و شلوغی شهرها خصوصی سازی می سازند.

اگر قصد طراحی و ساخت نمای ساختمان یک طبقه روستایی را دارید، مجموعه تهران گاردن در کمال رعایت نکات ایمنی و استانداردهای جهانی بهترین سبک طراحی و نوع متریال را در نمای ساختمان های روستایی به کار خواهد برد.

شما چه تجربه ای در طراحی نمای ساختمان یک طبقه روستایی کسب نموده اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید