پلان ویلایی دوبلکس 150 متری

طراحی پلان ویلایی دوبلکس 150 متری در دسته امور بسیار مهم قرار گرفته است که به دلیل متراژ ایده آل از پرطرفدارترین ها در میان تمام ویلاهای سطح جهان می باشد. عموما ویلاهای دوبلکس از دو طبقه ساختمان که توسط یک راه پله داخلی متصل شده اند، تشکیل می شود. به طور کلی پلان ویلاهای دوبلکس فضای بیشتری را در اختیار ساکنین قرار می دهند و طراحی پنجره ها از مهم ترین مولفه های موثر در نقشه و پلان ویلا می باشد. همچنین راه پله ها نقش اصلی و اساسی در طراحی داخلی ویلا دارد که بقیه عناصر در اطراف آن شکل گرفته اند.

بنر مشاوره تهران گاردن

مجموعه معماری تهران گاردن بهترین پلان ویلایی دوبلکس 150 متری را دقیقا مطابق با سلایق و نظرات مشتریان طراحی و اجرا می نماید. با مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص تهران گاردن به خوبی می توانید سبک و متریال مورد نظر پلان ویلا خود را انتخاب نمائید.

با ما همراه باشید تا جوانب کامل طراحی پلان ویلایی دوبلکس 150 متری را مورد بررسی قرار دهیم.

پلان ویلایی دوبلکس 150 متری

پلان ویلا دوبلکس مدرن

از پرطرفدارترین سبک های مطرح جهانی می توان به پلان ویلا دوبلکس مدرن اشاره نمود. عناصر طراحی شده مدرن در پلان ویلا از جمله ساختار اصلی فضای نشیمن و اتاق خواب ها و جای گذاری پنجره ها از عناصر بسیار مهم می باشد. به طور کلی پلان یک نقشه دقیق با ابعاد و مقیاس ها و سایر جزئیات است که توسط یک معمار و طراح ایجاد می شود. در طراحی پلان جدای از مسائل فنی، میل و سلیقه شما به عنوان مشتری بسیار مهم است و شما تعیین می کنید که به چه تعداد اتاق خواب نیاز دارید یا اینکه ویلا به چه سبکی طراحی می شود. استفاده از شیشه، چوب و سنگ به عنوان اصلی ترین متریال در سبک های مدرن بسیار رایج است.

پلان ویلایی دوبلکس 250 متری

عموما پلان ویلایی دوبلکس 250 متری از دو بخش فضای نشیمن و سایر قسمت های آشپزخانه، اتاق خواب ها، حمام و سرویس بهداشتی ها تقسیم می شوند. نقشه طبقه پایین ویلا دوبلکس مانند اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و آشپزخانه طراحی می شوند و طبقه فوقانی برای قرار دادن اتاق خواب ها استفاده می شود. پلان ویلایی دوبلکس 250 متری فرصتی عالی برای ایده پردازی همراه با خلاقیت در راستای سلایق مشتریان عزیز می باشد. توصیه می کنیم در طراحی و ساخت ویلاهای دوبلکس از بهترین مشاوران و مهندسان ساختمانی شرکت تهران گاردن کمک بگیرید و از نتیجه لذت ببرید. در طراحی نمای پلان ویلایی دوبلکس 250 متری معمولا به اقلیم و نوع محیطی که ویلا در آن قرار دارد توجه ویژه ای می شود. استفاده از متریال مختلف طبق خواسته ها و میزان بودجه کارفرما از عناصر تاثیرگذار در پلان ویلایی دوبلکس 250 متری می باشد. امروزه دو سبک اصلی کلاسیک و مدرن جهت طراحی پلان ویلا بسیار پرطرفدار می باشد که در سبک مدرن از خطوط افقی و عمودی و المان های صاف استفاده می شود اما در سبک کلاسیک از خطوط و کنده کاری های پیچیده یا عناصر و بافت های پیچیده استفاده می شود.

پلان ویلایی دوبلکس 250 متری

اگر قصد طراحی پلان ویلایی دوبلکس 150 متری را در سبک های مختلف مدرن، کلاسیک، سنتی، روستیک و تلفیقی دارید؛ مجموعه معماری تهران گاردن با کارشناسان متخصص و ماهر بهترین نقشه و پلان ویلاهای منحصر به فرد را ارائه می دهد.

شما چه تجربه ای در طراحی پلان ویلایی دوبلکس 150 متری کسب نموده اید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید