پلان ویلا از معماران معروف

پلان ویلا یکی از مهمترین بخش های طراحی و ساخت ویلا به شمار می رود که اکثرا ویلاهای پرطرفدار به دلیل پلان و نقشه های زیبا و منحصر به فرد به سازه هایی با طراحی خاص تبدیل شده اند. افراد مختلف با مراجعه به مجموعه معماری تهران گاردن به دنبال پلان ویلا از معماران معروف هستند که بهترین و ماهرترین معماران و طراحان ما با به کارگیری علم و دانش همراه با به روزترین متدها می توانند هر آنچه مورد علاقه مشتریان واقع شده است را پیاده سازی کنند.

پلان ویلا از معماران معروف

پلان ویلاهای معروف ایران

امروزه پلان ویلاهای معروف ایران با تلفیق سبک های مدرن، کلاسیک و سنتی همراه شده اند. به طور کلی پلان ویلا از معماران معروف با سادگی و بیان اصالت ایرانی همراه است. همچنین پلان ویلاهای معروف ایران به چند بخش پلان کف ویلا و تعداد طبقات به صورت دو بعدی و سه بعدی ارائه می شود.

پلان کف ویلا و تعداد طبقات

پلان کف ویلا و تعداد طبقات برای هر طراحی داخلی یا پروژه ساخت و ساز ضروری است. با طراحی یک پلان ویلا خوب می توانید همه چیز را در فضای داخلی و خارجی به صورت دو بعدی مشاهده نمائید؛ همچنین بهتر است دیدگاه و نظرات خود را دقیقا مطابق با نیازتان در نقشه طراحی ویلا پیاده سازی نمائید.

پلان ویلایی مدرن

توجه داشته باشید انواع مختلفی از پلان ها وجود دارد که هر کدام هدف خاصی را دنبال می کنند. ساختار اصلی نقشه و پلان دو بعدی شامل لحاظ کردن اندازه ‌گیری‌ متراژ و مساحت، ارتفاع دیوارها و محل قرارگیری درها می‌ شود.

پلان ویلایی مدرن

اساسا پلان ویلایی مدرن در سال های اخیر به دلیل جذابیت بالا، از پر طرفدارترین سبک ها میان عموم مردم بوده است. فضاسازی داخلی، محوطه سازی بیرونی و انتخاب متریال از مهم ترین مولفه های تاثیرگذار در پلان ویلایی مدرن می باشد.

نمای کلی پلان ویلا

اولین اصلی که در طراحی پلان یک ویلای مدرن باید به خاطر بسپارید، توجه به عملکرد است. نمای کلی پلان ویلا و کاربردی بودن حرف اول را در سبک مدرن می زند و اساس طراحی معاصر است. در این سبک، مینیمالیسم و ​​تکنولوژی نقش اساسی دارند و در واقع استفاده از فناوری های جدید در ساخت و ساز مانند استفاده از اسکلت بتنی، اسکلت فلزی و پنجره های تمام قد یکی از ویژگی های اصلی طراحی پلان ویلا مدرن است.

زیبایی و جذابیت در طراحی پلان ویلا مدرن در درجه دوم اهمیت قرار می گیرد، طراحی ویلای مدرن زمانی می تواند موفق تلقی شود که همه زمینه ها به خوبی با نیازهای مشتریان مطابقت داشته باشد.

ایجاد تعادل فضا سازی همراه با هارمونی رنگ ها

پس از طراحی پلان ویلا، به مرحله ایجاد تعادل فضا سازی همراه با هارمونی رنگ ها می پردازیم. اغلب در سبک مدرن از ترکیب رنگ های خنثی و رنگ های غنی و روشن استفاده می شود که به خوبی تعادل بصری حفظ شود.

برخی از رنگ های پرکاربرد در طراحی مدرن عبارت اند از:

سفید، مشکی، نقره ای، طوسی، ذغالی، کرم، قرمز گیلاسی، نارنجی، قهوه ای و بسیاری رنگ های دیگر.

طراحی نقشه پنجره ویلا

در اکثر طراحی های مدرن شاهد استفاده زیاد از سطوح شیشه ای در طراحی نقشه پنجره ویلا هستیم. همچنین می توانید از پنجره های عریض و بزرگ در طراحی پلان ویلای مدرن خود استفاده کنید. این نوع طراحی پلان ویلا نه تنها نورپردازی داخلی را فراهم می سازد، بلکه ظاهری مدرن به ویلای شما می بخشد. در نظر داشته باشید هنگام تعیین موقعیت پنجره ها، به نورپردازی و نوع کاربری اتاق ها توجه نمائید.

اگر قصد طراحی پلان ویلا از معماران معروف را دارید؛ مجموعه تهران گاردن با استفاده از طراحان ماهر و کاربلد و معماران معروف و سرشناس پلان ویلاهای مختلف در هر سبک و ژانری را دقیقا مطابق با خواسته های کارفرما انجام خواهند داد.

شما چه تجربه ای در طراحی و اجرا پلان ویلا از معماران معروف کسب نموده اید؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
Call Now Buttonمشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید