پلان ویلا دوبلکس مدرن

برای آن که بتوانید به بهترین شکل پلان ویلا دوبلکس مدرن را طراحی کرده و بهترین بهره برداری از فضای آن را داشته باشید؛ لازم است که برنامه ریزی درستی برای محوطه سازی داخلی ساختمان ویلا داشته و به همان تناسب برای پیشبرد بخش های مختلف نیز در پلان اولیه ویلای دوبلکس، بودجه بندی داشته باشید.

در ادامه با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر بدانیم.

پلان ویلایی دوبلکس مدرن

پلان ویلا دوبلکس مدرن چطور طراحی می شود؟

در یک پلان ویلا دوبلکس مدرن پیش از هر چیزی مساحت زمین به درستی اندازه گیری شده و به همان تناسب که زمین کوچک یا بزرگ باشد، برای آن مطابق با سلیقه و درخواست مشتری برنامه ریزی خواهد شد. این کمک می کند تا بتوانیم بهترین بهره برداری از مساحت موجود را داشته و بخش بندی فضا در هر یک از طبقات ویلای دوبلکس را به درستی پیش برد.

نکات حیاتی و اصول طراحی ویلا دوبلکس

به طور نمونه در یک زمین ۱۰۰ متری که برای ساخت بنای ویلایی در نظر گرفته شده باشد، شما شرایط متفاوتی خواهید داشت. این در حالی است که در مساحت های بزرگ تر دست طراح پلان اولیه ویلا برای استفاده از المان های مدرن سازی به مراتب بازتر است.

تفاوت اصلی که در طراحی پلان ویلا مدرن دوبلکس با ویلاهای ساده داریم، تا حدود زیادی نیز به سبک ویلاسازی بازمی گردد. در واقع شاید محل قرارگیری اتاق ها، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و … آن قدرها متفاوت نباشد اما در مدرن سازی از مولفه هایی استفاده خواهد شد که در یک فضای عادی و به سبک معمولی جایگاه تعریف شده ای ندارند.

هزینه طراحی پلان ویلا دوبلکس مدرن

به طور معمول هزینه طراحی پلان ویلا دوبلکس در مقایسه با ویلاهای معمولی به مراتب بیشتر است و زمان و انرژی که طراح باید برای طراحی اولیه چنین سازه ای به خرج دهد، هزینه های آن را بیشتر خواهد ساخت. به همین ترتیب هزینه طراحی پلان ویلا دوبلکس مدرن نیز بیشتر بوده و باید برای آن حتما از طراحان حرفه ای در این حوزه کمک گرفت.

طراحی ویلا مدرن دوبلکس

در نظر داشته باشید که مدرن سازی چیزی کاملا متفاوت از ساخت ویلاهای معمولی بوده و این مدرن سازی باید در بخش ساخت ویلا در نظر گرفته شده و اعمال شود. به نظر می رسد که بهترین سبک مدرن سازی مطابقت با استانداردهای روز جهانی بوده و طراح باید برای طراحی پلان اولیه ساخت ویلا از جدیدترین متدهای روز دنیا مطلع باشد.

سخن پایانی

در بالا توضیحات مختصری در خصوص طراحی پلان ویلا دوبلکس مدرن در اختیار شما گذاشتیم. شما چه نظری در این باره داشته و چطور برای ساخت چنین ویلایی مخصوص به خود برنامه ریزی می کنید؟

آتشدان ویلایی

آتشدان ویلایی

آتشدان ویلایی چیست و چطور باید از آن بهترین بهره برداری را داشته باشیم؟ آتشدان ویلایی معمولا یک سازه سنگی است که در اشکال و ابعاد گوناگون در محوطه فضای…
ادامه مطلب
فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.