پلان ویلای دوبلکس کوچک

در طراحی پلان ویلای دوبلکس کوچک باید به سبک و نوع عملکرد ویلا توجه ویژه ای داشته باشیم تا از فضاهای عمومی و خصوصی به درستی استفاده شود. به طور کلی یک ویلای دوبلکس کوچک باید دارای لابی برای جداسازی فضاهای داخلی باشد، در واقع لابی نمادی از یک فضای خالی در وسط ساختمان است که طبقه پایین و طبقه بالا را از هم جدا می سازد. به طور کلی طراحی پلان ویلای دوبلکس کوچک از نظر اقتصادی و برآورد هزینه ها به صرفه تر خواهد بود. اگر بخواهیم یک خانه ویلایی دوبلکس کوچک طراحی کنیم باید از تمام فضاها، حداکثر استفاده و کارایی را داشته باشیم و در عین حال فضای طراحی داخلی ویلا را شلوغ و به هم ریخته نشان ندهیم که با استفاده از سبک های کلاسیک، مدرن، سنتی و تلفیقی به راحتی میسر می شود. طراحی فضاهای چند منظوره مانند تقسیم بندی نشیمن و پذیرایی با مبلمان مناسب از ویژگی های ویلای دوبلکس کوچک است. همچنین قرار دادن پله ها در گوشه ای از فضا و استفاده از حداقل پله ها باعث بازتر شدن فضای داخلی ویلای کوچک شما می شود. شما به راحتی می توانید با مشاوره و بازدید حضوری رایگان توسط کارشناسان ماهر و متخصص تهران گاردن بهترین پلان ویلای دوبلکس کوچک خود را در انواع سبک های مختلف در اختیار داشته باشید.

بنر مشاوره تهران گاردن

با ما همراه باشید تا جوانب کامل پلان ویلای دوبلکس کوچک را مورد بررسی قرار دهیم.

پلان ویلا دوبلکس مدرن

تهیه یک پلان ویلا دوبلکس مدرن همراه با تمام عناصر مدرنیته توسط تیم حرفه ای و متخصص از مطمئن ترین روش ها جهت ساخت و طراحی ویلا دوبلکس کوچک می باشد. در پلان ویلا دوبلکس مدرن استفاده از پنجره های بزرگ شیشه ای و متریالی مانند چوب، سنگ و… بسیار رواج دارد.

خرید نقشه ویلا دوبلکس

دغدغه بسیاری از افراد تهیه و خرید نقشه ویلا دوبلکس از مجموعه با تجربه و متخصص می باشد. مجموعه تهران گاردن با طراحی پلان ویلای دوبلکس کوچک دقیقا مطابق با سلایق و نظرات مشتریان عزیز می تواند بهترین شیوه خرید نقشه ویلا دوبلکس را ارائه دهد. در مجموعه معماری تهران گاردن قبل از شروع مراحل اجرا و ساخت ویلا تا چندین بار امکان اصلاح و تغییر پلان اولیه وجود دارد.

انواع سبک های پلان ویلای دوبلکس کوچک

پلان ویلای دوبلکس کوچک از سبک های مختلفی تشکیل شده است که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. به عنوان مثال اگر در دسته افراد تجمل گرا قرار دارید سبک کلاسیک برای شما بسیار ایده آل می باشد. همچنین سبک های مدرن و تلفیقی از بهترین و به روزترین سبک های محبوب در سطح جهان است. انواع سبک های پلان ویلای دوبلکس کوچک عبارت اند از:

  • سبک مدرن
  • سبک سنتی
  • سبک کلاسیک
  • سبک روستیک
  • سبک تلفیقی

اکر قصد طراحی پلان ویلای دوبلکس کوچک در سبک های مختلف را دارید، مجموعه معماری و مهندسی تهران گاردن با هر میزان بودجه همراه با مشاوره های رایگان بهتری پلان ویلای دوبلکس را ارائه می دهد.

شما چه تجربه ای در طراحی و انتخاب سبک پلان ویلای دوبلکس کوچک دارید؟

 نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید