نقشه ویلای دوبلکس 70 متری

با توجه به بیشتر شدن هزینه ها، گران شدن زمین و آگاهی از افزایش نیازهای اولیه ویلای دوبلکس، تمایل بیشتری برای ساخت ویلا با متراژهای محدود به وجود آمده است. نقشه ویلای دوبلکس 70 متری یکی از مهم ترین بخش های یک پروژه به شمار می رود که طراحان ماهر و متخصص تهران گاردن بر اساس استانداردهای جهانی بهترین نوع پلان ویلا را ارائه می دهند.

عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی

در ویلاهای 70، 80 یا 100 متری می توان از هر نوع نقشه و سبکی جهت طراحی نما ویلا، طراحی داخلی و محوطه سازی استفاده نمود. البته مهمترین ویژگی نقشه ویلای دوبلکس 70 متری، قیمت ارزان آن ها نسبت به ساخت ویلاهایی با متراژ بیشتر است.

نقشه ویلا دوبلکس 70 متری

نقشه ویلای دوبلکس کوچک

از مهم ترین مولفه ها در نقشه ویلای دوبلکس کوچک استفاده از پنجره های بزرگ می باشد. ویلاهای دوبلکس کوچک باید به گونه ای طراحی شوند تا حداکثر نور وارد ساختمان شود. همچنین طراحی تراس یا بالکن در طبقه دوم ویلاهای با متراژ کم الزامی می باشد. همچنین محوطه سازی ویلا کوچک با کاشت چمن، درختچه های تزیینی، گل های متنوع، سنگ فرش حیاط، نورپردازی و حتی حوض یا آبنمای کوچک بسیار ایده آل است و می تواند فضای ویلا را زیبا و دلپذیرتر کند.

نقشه خانه دوبلکس 80 متری

نقشه یک خانه دوبلکس 80 متر مربع می‌تواند ویژگی‌های مختلفی داشته باشد و بستگی به طراحی و نیازهای مالک خانه دارد. اما در این محدوده مساحت، معمولاً ویژگی‌های زیر را می‌توان در نقشه خانه دوبلکس 80 متری مشاهده کرد:

  1.  طبقات ویلا: خانه دوبلکس معمولاً دارای دو طبقه است. طبقه بالا و پایین با یک پله یا آسانسور به هم متصل هستند.
  2. اتاق‌ها: نقشه می‌تواند شامل اتاق‌های مختلفی باشد، مانند اتاق خواب‌ها، اتاق نشیمن، اتاق مهمان.
  3.  آشپزخانه: نقشه شامل یک آشپزخانه مجهز با امکانات مورد نیاز می‌باشد. این آشپزخانه ممکن است به صورت باز یا جداگانه با مطبخ طراحی شده باشد.
  4.  سرویس‌های بهداشتی: نقشه خانه دوبلکس 80 متری شامل حداقل چند سرویس بهداشتی برای هر طبقه است.
  5.  پذیرایی: احتمالاً نقشه شامل یک فضای پذیرایی است که می‌تواند برای میهمان‌ها و خانواده استفاده شود.
  6. پارکینگ در نقشه خانه دوبلکس 80 متری طراحی فضای پارکینگ در محوطه ویلا به صورت رو باز یا مسقف با سازه های پرگولا بسیار کاربردی است.
  7. نورگیری: طراحی مناسب برای نورگیری و ورود نور طبیعی به خانه بر روی نقشه قابل مشاهده است.
  8.  تراس یا بالکن: ممکن است نقشه خانه دوبلکس 80 متری شامل یک تراس یا بالکن برای استفاده در فضای باز باشد.
  9. دسترسی: نقشه باید نشان دهد که چگونه از ورودی خارجی به داخل خانه دسترسی پیدا می‌کنید و چگونه مسیرها در داخل خانه به یکدیگر متصل می‌شوند.

لطفاً توجه داشته باشید که این ویژگی‌ها ممکن است بسته به طراحی و نقشه خاصی که شما دنبال می‌کنید، متفاوت باشند. اگر قصد ساخت یک خانه دوبلکس 80 متری دارید، بهتر است با یک مهندس معماری یا یک متخصص مشاوره طراحی ویلا تماس بگیرید تا بتوانید نیازها و ترجیحات خود را به او بیان کنید و او می‌تواند یک نقشه خانه دوبلکس 80 متری با توجه به این نیازها را برای شما طراحی کند.

نقشه ویلای دوبلکس 150 متری

هنگام طراحی نقشه ویلا دوبلکس 150 متری تمام المان ها باید  بر اساس سلیقه و خواسته های کارفرما طراحی شود. تعداد و متراژ اتاق خواب، نوع عملکردها و قرارگیری عناصر، فضای باز ویلا، سبک محوطه سازی از عوامل تاثیرگذار در طراحی پلان ویلا است. در واقع مهم ترین هدف، تعمیم و بهینه سازی طرح نهایی می باشد.

نقشه ویلا دوبلکس 70 متری

به طور کلی ایجاد فضاهای بزرگ تر اختصاص داده شده به فضای نشیمن و آشپزخانه در نقشه ویلا دوبلکس ۸۰ متری و نقشه ویلا دوبلکس 100 متری انعطاف پذیرتر خواهد بود و زیبایی بصری ویلا را دو چندان می نماید. همچنین می توانید فضاهای کوچکتر را برای اتاق ها یا بهار خواب ایجاد کنید.

نقشه خانه ویلایی 65 متری

همه ی افراد بر این باورند که نقشه خانه دوبلکس بزرگ بسیار سخت تر از نقشه خانه ویلایی 65 متری است. در صورتی که طراحی ویلا دوبلکس کوچک با تمام امکانات دقیقا مطابق با نظرات کارفرما بسیار کار دشواری است که تنها طراحان ماهر با به کارگیری تجربه و اصول می توانند نقشه خانه ویلایی به درستی ترسیم کنند.

نقشه ویلا دوبلکس 70 متری

اگر قصد طراحی نقشه خانه ویلایی 70 متر را دارید، کارشناسان ماهر تهران گاردن با به کارگیری اصول و استانداردهای جهانی با توجه به متراژ فضا، نوع اقلیم و آب و هوا، میزان نوردهی منطقه، میزان سطح شیبدار، نوع خاک و…. انجام خواهند داد. در نظر داشته باشید نوع سبک منتخب کارفرما تاثیر مستقیم بر نوع متریال و نقشه ویلا دوبلکس دارد. یکی از المان های جذاب که تهران گاردن در نقشه ویلای دوبلکس کوچک به همه ی مشتریان پیشنهاد می دهد، طراحی روف گاردن و استفاده بهینه از فضای پشت بام ویلا است که با کم ترین هزینه ها قابل اجرا می باشد.

شما چه سبک مدل خانه دوبلکس ۷۰ متری بیشتر مورد پسندتان قرار گرفته است؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

فهرست
مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید