طراحی ویلا دوبلکس 100 متری ایرانی

[flexy_breadcrumb]

طراحی ویلا دوبلکس 100 متری، یکی دیگر از خدمات ما در مجموعه تهران گاردن است. در واقع طراحی فضاهای کوچک و زیر 100 متر، یکی از چالش های بزرگی است که امروزه اغلب قشرهای جامعه با آن دست به گریبانند. چرا که با افزایش قیمت املاک، قدرت خرید مردم برای خرید زمین هایی با متراژ بالا، کاهش می یابد و ناگزیر به خرید زمین های کوچکتر برای طراحی و ساخت ویلا هستند. در طراحی ویلا دوبلکس 100 متری، باید تمامی جوانب کار به دقت سنجیده شود تا استفاده از فضاها، به بهینه ترین شکل ممکن انجام شود. به همین دلیل، همواره تاکید ما بر این است که از خدمات یک مجموعه حرفه ای و باتجربه در زمینه طراحی ویلا و محوطه سازی باغ استفاده نمایید.

بهترین نوع طراحی برای ویلاهایی با زیربنای زیر 100 متر، ساخت ویلا به صورت دوبلکس است. در این سبک از طراحی، فضاهای اشتراکی مانند اتاق نشیمن، آشپزخانه، حمام و سرویس بهداشتی در طبقه پایین قرار دارند. اتاق خواب ها که جزو حریم خصوصی هر خانواده محسوب می شود، به طیقه بالا منتقل می شوند. راه پله در طراحی ویلا دوبلکس 100 متری نیز عنصری کلیدی است که به عنوان نقطه کانونی در طراحی داخلی ویلا درنظر گرفته می شود. باقی عناصر، نسبت به راه پله چیدمان می شوند. اندازه استاندارد سقف، یکی دیگر از مواردی است که باید در طراحی ویلا دوبلکس مدنظر قرار داده شود. به همین منظور، ارتفاع سقف را برابر با حداکثر ارتفاع مجاز از سوی سازمان عمران و شهرسازی درنظر بگیرید تا سقف طبقه دوم، کم ارتفاع نباشد.
عموما عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی در سایت تهران گاردن مهم ترین مولفه در انتخاب سبک و متریال مورد نظر برای طراحی و ساخت خانه دوبلکس می باشد. به طور کلی دکوراسیون داخلی خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی، کلاسیک یا مدرن است. به دلیل متراژ محدود این خانه ها در سبک های مدرن و کلاسیک همه ی عناصر،  ساده با رنگ های روشن طراحی می شوند. از طرفی دیگر طراحی داخلی مدرن ارزش مادی خانه دوبلکس را افزایش می دهد و زیبایی سازه را دو چندان می کند. با ما همراه باشید تا تمام جوانب طراحی و ساخت خانه دوبلکس را مورد بررسی قرار دهیم.

خانه های دوبلکس ایرانی ساده

طراحی داخلی خانه های دوبلکس ایرانی ساده به طور معمول دو طبقه هستند؛ طبقه بالا و پایین خانه به طور مستقیم توسط یک راه پله به هم متصل می شوند. در گذشته زیر بنای خانه های دوبلکس دارای متراژهای بالایی بودند اما با کوچک شدن خانه ها، متراژ خانه دوبلکس کاهش یافته و محدودیت های طراحی افزایش یافته است. بنابراین دکوراسیون داخلی این خانه ها در دسته امور دشوار قرار گرفته است و توجه بیشتری را می طلبد. طراحان متخصص تهران گاردن به راحتی در هر متراژ با به روزترین متدهای دنیا طراحی خانه های دوبلکس ایرانی ساده انجام می دهد.

نقشه خانه 100 متری دوبلکس

مهم ترین عناصر در نقشه خانه 100 متری دوبلکس ، قرارگیری صحیح پنجره ها، راه پله گرد یا خطی، نوع محوطه سازی ویلا ، اندازه و ابعاد اتاق نشیمن و آشپزخانه می باشد. یکی دیگر از نکات مهم در پلان  نقشه خانه 100 متری دوبلکس محل قرارگیری تراس و بالکن است. در مجموعه تهران گاردن نقشه خانه 100 متری دوبلکس تا هر چند بار قابل اصلاح و تغییر می باشد و با هر میزان بودجه قابل اجرا است.

خانه دوبلکس ویلایی

اگر قصد طراحی و ساخت خانه دوبلکس ویلایی را دارید، در نظر داشته باشید نقشه خانه دوبلکس ویلایی باید بر اساس نیاز کارفرما طراحی شود. بهترین موقعیت مکانی جهت طراحی خانه دوبلکس ویلایی در یک زمین، در نظر گرفتن شمالی ترین نقطه آن می باشد. زیرا در این موقعیت نور بیشتری در دسترس است و انرژی کمتری مصرف خواهد شد. تیم معماری تهران گاردن همواره طراحی ویلا دوبلکس را بر اساس المان های موثر در نظر می گیرد. با توجه به عملکرد ساختمان دوبلکس، پیشنهاد می کنیم فضاها را از طریق یک لابی بزرگ تقسیم نمائید. نکته مهم دیگر رعایت اصول طراحی فضاهای عمومی و خصوصی است که طراحان ماهر ما به خوبی آن را طراحی می نمایند.

عکس خانه دوبلکس معمولی

عکس خانه دوبلکس معمولی بیانگر سادگی در عین حال زیبایی، راحتی و جذابیت می باشد. طراحان متخصص تهران گاردن در اوج سادگی بهترین المان ها و عناصر را در ساختار خانه دوبلکس معمولی به کار می برند تا همه ی افراد امکان طراحی و ساخت یک منزل دوبلکس را داشته باشند.
شما چه سبک طراحی برای عکس خانه های دوبلکس 100 متری ایرانی بیشتر مورد پسندتان قرار گرفت؟ متریال مورد علاقه تان چیست و چه متدهایی دلخواهتان است؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.