پروژه طراحی داخلی ویلا در رامسر

محل پروژه: رامسر

نام کارفرما: جناب حسن پور

طراحی معماری: گروه معماری تهران گاردن

متراژ: 542 مترمربع

سال طراحی و اجرا: 1402

پروژه طراحی داخلی ویلا در رامسر، ویلایی چهار طبقه دارای شاهنشین است. این ویلا به درخواست کارفرما به سبک مدرن و بسیار لوکس طراحی گردیده است. در طراحی داخلی ویلا یکی از نکات مهم توجه به تعادل و هماهنگی بین طراحی نمای ویلا و داخل آن است که می توانید در طراحی ویلا در رامسر مشاهده کنید.

در طبقه همکف ما یک فضای استخر داخلی و سونا خشک داشتیم که به صورت لوکس با سقف سه بعدی فلزی طراحی شده است. طراحی درب ورودی با ویو همین استخر زیبا به داخل ویلا است. در فضای ووید ویلا نشیمن مدرن با مجسمه ای معلق طراحی گردیده است. راه پله ها به صورت معلق با فضای زیرین گل کاری شده در نظر گرفته شده اند. یک قسمت به کافی بار اختصاص یافته است.

در طبقه اول نیز یک فضای آشپزخانه، ناهارخوری و نشیمن لوکس و مدرن داشتیم که نقطه قوت این طبقه طراحی کانتر آشپزخانه و سنگ کف آن است که متفاوت از دیگر قسمت ها می باشد. طراحی شومینه نیز با الهام از میز کانتر به صورت کرو صورت گرفته است.

در طبقه دوم یک میز بیلیارد و چهار اتاق خواب قرار داشت که هر اتاق به سبک مدرن و متفاوت از دیگری طراحی شده است. اکثر اتاق ها دارای فضای کلوزت و مستردار هستند. در طراحی اتاق ها نیز استفاده از خطوط مورب الهام گرفته از نمای ویلا برروی دیوارها نیز به چشم میخورد. یک طبقه شاهنشین مدرن با فضای بار و نشیمن نیز در طبقه آخر قرار دارد.

اگر تمایل دارید در فضای این ویلای زیبا و جذاب به صورت 360 درجه قرار بگیرید بر روی این لینک کلیک کنید.

پروژه های مرتبط

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید