طراحی ویلا با جدیدترین نمونه های زیبا و متنوع

همواره طراحی ویلا از دو بخش هزینه های اجرایی و ایده پردازی در پروسه طراحی تشکیل شده است که بر اساس نقشه برداری اولیه دقیقا مطابق با نظرات شما مشتریان عزیز انجام می شود. مهم ترین اصل در طرح اولیه ویلا در نظرگیری سلایق و میزان بودجه کارفرما است که تا چند بار قابل تغییر و اصلاح می باشد. در نهایت طرحی که مطابق نظرات و مورد تایید کارفرما قرار می گیرد، در قالب عکس و انیمیشن ارائه خواهد شد و پشتیبانی کاملا رایگان در تمام مراحل اجرا می شود. در شرکت فنی مهندسی تهران گاردن مشاوره، کاملا رایگان است و استفاده از هرگونه المان استاندارد دلخواه مشتریان عزیز در طراحی ویلا با هر مقدار هزینه قابل اجرا می باشد.

در نظر داشته باشید اگر به هر دلیلی بخش اجرایی پروژه از طرف کارفرما به تهران گاردن سپرده نشود، مجموعه ما پکیج صفر تا صد مراحل طراحی ویلا که شامل چهارنمای بیرونی، نقشه سه بعدی داخل ویلا، محوطه سازی، برق و مکانیک را به انضمام برآورد تقریبی هزینه اجرا و پشتیبانی کاملا رایگان در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

طراحی ویلا لاکچری و مدرن

بدیهی است که غالبا برای طراحی ویلا به جز برپا کردن عمارت اصلی، نیاز به ساخت و ایجاد محوطه سبز در اطراف آن را نیز خواهیم داشت تا ماهیت و هویت ویلا شکل بگیرد.

برای ساخت ویلا حتما باید پلان به شکل کاملا مهندسی شده، مانند هر سازه دیگری ایجاد گشته و پس از آن عملیات اجرایی از جمله گودبرداری و سایر موارد به انجام برسد. در نظر داشته باشید که بررسی وضعیت خاک پیش از گودبرداری و اضافه کردن سازه نگهبان به شکل لازم، حتما باید به شکل کاملا مهندسی و اصولی، پیاده سازی شود.

با توجه به شرایط جغرافیایی و سلیقه و خواست مشتری، نوع الگو طراحی ویلا لاکچری و مصالح لازم در ساخت و ساز آن تعریف شده و مطابق همان الگو پیش خواهد رفت.

پکیج کامل طراحی ویلا

متناسب با هر سلیقه و بودجه


( صفر تا صد طراحی ویلا)

1- بازدید و برداشت وضع موجود پروژه ( نقشه UTM پروژه )
2- پلان معماری پروژه
3- پلان محاسبات سازه پروژه
4- پلان محاسبات برق پروژه
5- پلان محاسبات مکانیک پروژه
6- طراحی سه بعدی (3D ) داخلی پروژه شامل رندرهای عکس، نقشه های اجرایی
( ابعاد و اندازه گذاری، مبلمان، متریال و نورپردازی)
7- طراحی سه بعدی (3D) نما ( نمای خارجی ساختمان از 4 طرف ) پروژه شامل رندرهای عکس،فیلم انیمیشن و نقشه های اجرایی
( ابعاد و اندازه گذاری، متریال و نورپردازی)
8- طراحی سه بعدی (3D) محوطه و فضای سبز پروژه شامل رندرهای عکس، فیلم انیمیشن و نقشه های اجرایی
(جانمایی، ابعاد و اندازه گذاری، متریال،طرح کاشت پوشش گیاهی و نورپردازی)
 • بدون محدودیت تعداد دفعات اصلاح طراحی
 • همراه با ارائه ی براورد هزینه ی اجرای طراحی
 • پشتیبانی کامل و تمام وقت رایگان در تمام طول مراحل اجرا

در گام بعدی اسکلت عمارت ویلا برپا شده و ساخت و ساز پیش می رود. همین طور ایجاد تاسیسات، لوله کشی ها، اضافه کردن سقف کاذب، سیم کشی و … از مراحل بعدی ساخت و ساز ویلا لاکچری به حساب می آیند و باید در هر مرحله نسبت به سبک دکوراسیون داخلی ساختمان ویلا لاکچری توجه کافی را مبذول داشت.

چیزی که در ساخت ویلا باید حتما مورد توجه قرار گیرد، فاصله گرفتن از الگوی ساخت و ساز شهری و آپارتمانی است. در ساخت چنین عمارت هایی، نیازمند جریان دادن روح طبیعت و متفاوت ساختن این بناها با ساختارهای شهری هستیم تا همان حال و هوای جذاب و دوست داشتنی به وجود بیاید.

اگر به دنبال طراحی ویلا شیک در تهران یا سایر شهرستان ها هستید با کارشناسان مجموعه ی تهران گاردن تماس بگیرد. قطعا مشاوره با افراد متخصص مسیر را برای شما هموارتر خواهد ساخت.

0912  40 20 109

021 26 42 84 51

نمای ویلای مدرن

ساخت ویلای مدرن در بخش های اساسی و بنیادین، کاملا مطابق با اتفاقی است که در طراحی و ساخت یک ویلای کلاسیک یا معمولی در جریان خواهد بود. به واقع ساخت ویلا همیشه تابع برخی از مقررات است که نمی توان از مسیر آن ها خارج شد، اما زمانی که بحث مدرن سازی یک ویلا پیش می آید، باید برخی از المان ها و فاکتورهای جدید را به آن اضافه کرد.

برای آشنایی بیشتر با چیزی که در ساخت ویلای مدرن داریم، در ادامه با ما همراه باشید.

در ساخت ویلای مدرن با سادگی و خلوص بیشتری در بنا روبرو هستیم. با نگاهی به یک ویلای مدرن، باید بتوان به راحتی فضای آن را آنالیز کرده و به اصطلاح معماران این فضا باید دارای خوانایی قابل توجهی باشد. چیزی که در ویلاهای کلاسیک کمتر با آن روبرو هستیم و هرگز این خوانایی که در ویلاهای مدرن دیده می شود، در ویلاهای کلاسیک وجود ندارد.

همین طور چیزی که در ساخت ویلای مدرن بیش از هر چیز دیگر به آن اهمیت داده می شود، ایجاد احساس آرامش و خلوت کاملا است. طراحی داخلی فضای این سبک ویلاهای مدرن و امروزی باید به شکلی تعیین شده باشد که آرامش و امنیت کامل در آن احساس شده و احساس زندگی کردن در جایی کاملا دنج در دنیا، به وجود بیاید. این چیزی است که باعث می شود حین به سر بردن در ویلا، افراد خود را کاملا فارغ از مشکلات و دغدغه های روزمره و زندگی ماشینی و شلوغ یافته و مشکلات همیشگی را برای مدت زمانی کنار بگذارند.

در طراحی داخلی ویلای مدرن نیز به سراغ پنجره های بزرگ و قدی رفته می شود که منظره رو به باغ یا دریا را پیش روی داشته و از بخش مرکزی ساختمان ویلا، منظره ای بسیار زیبا به چشم بیاورند. این دید مرکزی در قلب ساختمان ویلا شیک، می تواند فوق العاده باشد و احساسی عالی به وجود بیاورد.

پلان طراحی ویلا

در طراحی داخلی ویلای مدرن در غالب مواقع، آشپزخانه و اتاق های مهمان در طبقه همکف واقع شده اند. البته از سویی دیگر در نقشه و پلان اولیه این نوع ویلاها، آشپزخانه به وسیله یک درب دیگر به فضای مجاور به حیاط ویلا متصل شده و رفت و آمد از این طریق نیز میسر خواهد بود. به این ترتیب دو مسیر مجزا برای رفت و آمد به آشپزخانه وجود دارد و در صورتی که مایل به سرو وعده های غذایی در حیاط ویلا باشید، این امکان به راحتی وجود خواهد داشت و می توان به سادگی از طریق درب آشپزخانه که به حیاط باز می شود، رفت و آمد را صورت داد.

در طراحی و ساخت ویلای مدرن از معماری دوبلکس و سقف های بلند استفاده می شود. این چیزی است که ساختار ویلا شیک را به شکلی خاص ممتاز ساخته و باعث می شود حین به سر بردن در فضای آن، احساس به مراتب بهتری داشته باشیم. سقف های بلند چیزی است که در شکل ساخت و ساز امروزی کنار گذاشته شده و تنها در بناهای لوکس می بینیم.

در طراحی و ساخت ویلای مدرن، به جای تاکید بر رنگ های خنثی، از رنگ های دارای هویت بیشتر استفاده می شود و گاهی اوقات ترکیب رنگ های کاملا پررنگ را در این سبک طراحی شاهد هستیم. اگر دقت کرده باشید در طراحی ویلاهای کلاسیک، به کار بردن رنگ های خنثی در دستور کار قرار دارد در طراحی ویلا به سبک مدرن، در نقطه تقابل قرار می گیریم.

در ویلاهای مدرن، کمتر شاهد به کار بردن رنگ های طلایی و برنزی هستیم و ساختار و طراحی بیرونی و داخلی این ویلاها، از چنین سبکی فاصله گرفته است.

اصول طراحی ویلا را بهتر بشناسیم

انتخاب محوطه فضای سبز

در طراحی ویلا لوکس اهمیت زیادی دارد که حتما محوطه سبز را در نظر گرفته باشید. ماهیت طراحی و ساخت ویلا به شکلی است که حتما باید محوطه ای را برای ایجاد فضای سبز در نظر گرفته و ساختمان ویلا را در آن قرار دهید. حال بسته به این که پتانسیل محوطه و زمین در اختیار شما چه اندازه باشد، برای متراژ محوطه فضای سبز تصمیم گیری خواهد شد. بدیهی است که هر آن چه و هر آن قدر که فضای سبز گسترده باشد، در نهایت تجهیزات بیشتری در آن جای خواهد گرفت و می توان محوطه ویلا را به شکلی کاربردی تر و زیباتر تجهیز کرد.

ایجاد فضای سبز

پس از آن که محوطه سازی ویلا انتخاب شده و مساحتی به آن اختصاص یافت، نسبت به ایجاد فضای سبز تصمیم گیری می شود. ایجاد فضای سبز با توجه به منطقه جغرافیایی، پتانسیل کاشت گل و گیاهان مختلف، بودجه و سایر موارد تصمیم گیری خواهد شد. از این روی با در نظر گرفتن تمام این موارد، نسبت به ایجاد فضای سبز اقدام می شود. هر آن قدر که فاضی سبز وسیع تر و زیباتری باشد و از المان های درخت، سبزه، گل های مختلف و بوته های گوناگون بیشتر استفاده شود، زیبایی و سرسبزی بیشتری در محوطه فضای سبز ویلا فراهم خواهد شد.

این درست چیزی است که در ویلاها می خواهیم؛ دسترسی به یک ساختمان زیبا که در قلب منطقه ای سرسبز واقع شده باشد. اما همیشه لزومه شرایط لازم برای احداث چنین محوطه ای به راحتی فراهم نیست. زمین های مستطیل شکل طولانی، که عرض و طول آن ها تناسب درستی با یکدیگر ندارند یا زمین های دارای نواقص، همگی باعث می شود تا امکان طراحی فضای سبز و طراحی ساختمان ویلا، با مشکلات زیادی روبرو شود. از این روی لازم است تا این مراحل را به دست تیم های حرفه ای بسپارید.

احداث ساختمان به شکل باز

ساختمان ویلا باید با فرمولاسیون باز طراحی شود، به این معنا که از دیوارهای پر از پنجره با شیشه های قدی تا حد امکان استفاده شده و به خوبی نور از محوطه بیرون به داخل تابانده شود. چیزی که در فرمول طراحی ویلا در بخش احداث ساختمان و بنا کردن آن می خواهیم قرار گرفتن ساختمان جایی در میان فضای سبز است. البته در صورتی که این امکان در محوطه ویلا وجود داشته باشد، بهترین و ایده آل ترین فرمول طراحی ویلا، قرار گرفتن آن در میانه محوطه به شکلی است که در هر ضلع از ساختمان، مماسی با فضای سبز داشته باشیم. در غیر این صورت ساختمان ویلا در یک طرف واقع شده و سمت دیگر آن به فضای سبز اختصاص خواهد یافت.

تعبیه استخر و سایر تجهیزات تفریحی

ساخت استخر و سایر تجهیزات تفریحی گام بعدی است که در محوطه سازی ویلا به آن پرداخت می شود. در این گام لازم است که از تجهیزات تفریحی چون آلاچیق، استخر، زمین بازی کودکان و … تا حد امکان استفاده گردد. توجه داشته باشید که این موارد به پتانسیل فضای سبز و میزان وسعت آن بستگی دارد. بدیهی است که تعبیه استخر در یک محوطه فضای سبز محدود معنای چندانی نخواهد داشت و در این شرایط در صورتی که اصرار به ساخت استخر وجود داشته باشد، استخر را به صورت استخر سرپوشیده در طبقه منفی یا همکف ویلا در جایی سرپوشیده احداث می کنند.

نرده کشی و حصار بندی

نرده کشی و حصار بندی بخش بعدی کار را به خود اختصاص می دهد. لازم است که سرتاسر و دور تا دور محوطه ویلا را نرده کشی کرده و حصارهای بلند برای ایمنی سازی و به نوعی جدا کردن محوطه به کار ببرید. در حال حاضر انواع و اقسام نرده ها و حصارهای فضای سبز وجود دارد که می توان از آن ها بهترین بهره برداری برای زیباکردن و در عین حال ایمنی سازی محیط را برد.

ایمنی سازی

ایمنی سازی گام آخر طراحی و ساخت ویلا است. لازم است که از تمام تجهیزات ایمنی، دزدگیر، دوربین مداربسته و … در طراحی ویلا لوکس استفاده شده و آن را به طور کامل در برابر تهاجم و ورود غیرقانونی مقاوم سازی کرده و ایمن نمود. به این شکل می توان اوقات خوش و فراموش نشدنی در ویلا سپری کرده و از فضای فرح بخش و عالی آن لذت برد

اهمیت تعیین استاندارد ارتفاع سقف ویلا

برای آن که بتوان بهترین بهره برداری از محوطه داخلی عمارت ویلا را داشت، نیازمند آن هستیم که ارتفاع سقف ویلا به صورت استاندارد تعیین شده و مطابق با تناسب مساحت و طبقات اجرایی شود. البته در خصوص ویلاسازی، معمولا در طراحی مدرن از سقف های بلندتری استفاده می شود که باعث دلبازی بیشتر فضا خواهد شد.

سبک های مختلف طراحی ویلا

برای آن که بتوانید سبک های مختلف طراحی ویلا را به درستی پیاده سازی کرده و بهترین طرح را برای محوطه ویلایی خود در نظر بگیرید، باید در خصوص این طرح ها شناخت خوبی داشته و بسته به سلایق خود و پتانسیل های محیط ویلا، بهترین سبک طراحی را انتخاب کنید.

پیش از انتخاب بهترین سبک های طراحی ویلا لوکس، مراحل زیر از اهمیت زیادی برخوردار خواهند بود:

 • موقعیت مکانی احداث بنا و محل قرارگیری ساختمان ویلا
 • سنجش میزان رطوبت و موقعیت زمین محل ویلا به لحاظ نورگیری طبیعی از خورشید
 • توجه کامل به قوانین و مقررات منطقه ای شهرداری
 • سنجش موقعیت زمین و جهت وزش باد
 • بررسی وضعیت زاویه تابش خورشید
 • بررسی وضعیت و جنس خاک و میزان رطوبت آن، جهت استفاده از مصالح مختلف
 • نظر به افرادی که قرار است در ویلا سکونت داشته باشند
 • در نظر گرفتن سلیقه مشتری

طراحی ویلا ایتالیایی

در صورتی که تصمیم گرفته باشید سبک طراحی ویلای شما، در الگوی ایتالیایی باشد؛ باید از فاکتورهای موثر در این حوزه استفاده کرده و با دنبال کردن مدل های طراحی ویلای ایتالیایی، همان سبک و سیاق سنگ های بزرگ را به کار ببرید. همین طور اضافه کردن ستون های مشهور معماری ایتالیایی در ایجاد چنین ویلایی تاثیرگذار خواهند بود.

طراحی ویلا فرانسوی

سبک جذاب ویلاهای فرانسوی با حال و هوای گل کاری شده و رنگ های شاد، در ساخت یک ویلای جدید بسیار فوق العاده خواهند بود. سبک طراحی ویلاهای فرانسوی با بالکن های گل کاری شده در یک فضای سرسبز، عالی هستند و پوشش سفید رنگ ساختمان ویلا، شیک و بی نظیر به نظر خواهد رسید.

طراحی ویلا کلاسیک

از میان سبک های مختلف طراحی ویلا باید طراحی ویلای کلاسیک را یکی از بهترین آن ها بدانیم. معمولا در طراحی ویلاهای کلاسیک، به کار بردن فاکتورهای طراحی رومی، به عنوان برترین المان مطرح می شوند. اصل تقارن بندی در سبک معماری کلاسیک طراحی ویلا، مطرح است.

طراحی ویلا رومی

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، سبک طراحی ویلا رومی چیزی شبیه و در واقع نهفته در قلب سبک طراحی ویلاهای کلاسیک است. اگر بخواهید ویلای شما به سبک رومی دیده شود، باید به دنبال ستون های بزرگ و دایره ای شکل بوده و از رنگ های خاکستری روشن و به کار گیری سیمان غافل نشوید.

طراحی ویلا سنتی

الگوی طراحی ویلا سنتی از بهترین سبک های مختلف طراحی ویلا بوده و در میان ایرانیان نیز از اهمیت و طرفداران زیادی برخوردار است. به واقع یکی از فاکتورهایی که باعث می شود تا ویلاهای سنتی طرفداران بیشتری داشته باشد، هزینه ارزان تر ساخت این ویلاها نیز می باشد. در صورتی که شما مایل به هزینه کردن کمتری برای ساخت ویلای مورد نظر خود باشید، سبک طراحی سنتی می تواند به عنوان یک گزینه کاملا مناسب مطرح بوده و از آن ضمن بهره برداری لازم، صرفه جویی را نیز به دست خواهید آورد.

طراحی ویلا مدرن

اما چیزی که باعث می شود بتوان بیشترین خلاقیت را در طراحی و ساخت ویلا به کار برد، انتخاب الگوهای مدرن سازی است. با انتخاب الگوهای مدرن سازی، این فرصت فراهم می شود که چیزی متفاوت که پیش تر از این خلق نشده است، را ایجاد کرده و در واقع امضایی جدید در سبک ساخت و ساز ویلا، خلق کنید. البته لازم به ذکر است که از میان سبک های مختلف طراحی ویلا باید طراحی ویلای مدرن را یکی از گران قیمت ترین ها بدانیم. معمولا این طراحی و ساخت و ساز با لوکس سازی همراه بوده و هزینه های بیشتری را ایجاد می کند. با این همه اگر خواستار یک ویلای مدرن و امروزی و در واقع لاکچری باشید، باید بودجه در نظر گرفته شده برای آن را نیز بیشتر قرار دهید.

طراحی ویلا مینیمال

طراحی ویلای مینیمال با به کار بردن خطوط به ظاهر ساده و در واقع پیچیده و تاثیرگذار در نظر بیننده، می تواند در نظر بیننده، جلوه ای به یاد ماندنی و تاثیرگذار به وجود آورده و حتی در فضاهای محدود، دلبازی و آرامش خاصی خلق کند.

طراحی ویلا اختصاصی

طراحی ویلا اختصاصی با توجه به خواست مشتری انجام می پذیرد. در صورتی که تصمیم به ساخت ویلا لاکچری اختصاصی داشته باشید، می توان سلیقه ابتدایی مشتری را در ساختار استاندارد لوکس سازی تطابق داده و به یک طرح متناسب دست یافت. اختصاصی سازی ویلا، باعث می شود که یک سازه به کلی متمایز و منحصر به فرد با خلاقیت کامل و تکیه بر نوآوری در نهایت به دست بیاورید.

طرح ویلا 

طرح ویلا با توجه به المان هایی که برای آن در نظر گرفته شده است، در یک پلان اولیه ایجاد خواهد شد. مطابق با این طرح اولیه ویلا، تغییرات احتمالی پیاده سازی شده و در نهایت پلان اصلی ویلا شکل می گیرد که تمام ساخت و سازها مطابق با آن پیش خواهد رفت. از این روی اهمیت بسیار زیادی دارد که طرح ویلا به عنوان نخستین گام در مراحل طراحی سازه و محوطه سازی، به شکلی حرفه ای ایجاد شود.

طرح ساخت ویلا

طرح ساخت ویلا باید پس از بررسی نظر اولیه مشتری و تطابق دادن آن با آن چیزی که در عملیات واقعی، امکان پذیر است، ایجاد شود. این طرح اولیه ساخت، پس از بررسی و ممیزی های نهایی، به دست تیم اجرایی سپرده خواهد شد. از این روی باید کاملا تخصصی پیش رفته و کلیه موارد جزئی تا کلی، مطابق با برنامه عملیاتی در آن دیده شود. به این شکل می توان یک ویلای بی نقص و کاملا استاندارد و به روز، در برنامه زمانی در نظر گرفته شده، ساخت و بهترین بهره برداری را از آن داشت.

هزینه ساخت خانه ویلایی

هزینه ساخت خانه ویلایی با توجه به ابعاد و طراحی اولیه آن تعیین خواهد شد. در واقع مساحت خانه ویلایی، یکی از فاکتورهای تعیین کننده ای است که مشخص می کند چه میزان هزینه اولیه باید برای مراحل مختلف ساخت از جمله گودبرداری، پی ریزی، ستون کاری، دیوارکشی، سقف گذاری و … انجام شود. پس از آن نوع طراحی خانه ویلایی و متریالی که برای ساخت آن در نظر گرفته می شوند؛ به طور مستقیم در هزینه ساخت خانه ویلایی، تاثیرگذار خواهند بود.
به این ترتیب می توان برای ساخت خانه هایی به این سبک که در الگوی کلاسیک، سنتی یا مدرن و لوکس قرار می گیرند، رده های قیمتی متفاوتی را در نظر گرفت. از این روی پس از دریافت سلیقه و نظر مشتری و تطابق آن با بودجه و استانداردهای موجود منطقه ای، می توان نرخ متوسطی از هزینه های لازم برای شروع به طراحی و ساخت چنین خانه هایی را ارائه داد.
بدیهی است که سپردن کار و پروژه به دست تیم های حرفه ای، جدای از آن که نتیجه کار را به مراتب رضایت بخش تر خواهد ساخت، موجب صرفه جویی در هزینه ها و بهینه سازی اجرای پروژه خواهد شد.

عکس خانه ویلایی در شمال

در نهایت نکات مهم دیگری نیز در ساخت ویلای مدرن مورد نظر هستند:

 1. در نظر گرفتن بودجه طراحی و ساخت ویلا :  این مورد در خصوص هر نوع ساخت ویلایی، باید مد نظر قرار بگیرد و پس از تعیین میزان بودجه، مراحل ساخت و انتخاب مصالح و پلان اولیه آن ایجاد شود.
 2. نقشه کشی و پلان اولیه ویلا :  با نقشه کشی و پلان اولیه ویلا، مراحل ساخت بعدی آن برنامه ریزی خواهند شد و به این شکل می توان مرحله به مرحله، گام های محوطه سازی ویلا را زمان بندی کرد.
 3. برنامه ریزی برای طراحی داخلی : در ساخت یک ویلای مدرن، طراحی داخلی به مراتب اهمیت بیشتری از ساخت ویلاهای معمولی دارد. توجه به نورپردازی، دریافت نور طبیعی، ستون بندی، سقف کاذب و … در ساخت این ویلاها، فوق العاده کاربردی خواهند بود.

مدت زمان ساخت ویلا

اگر چه معمولا مشتری علاقه مند است که مدت زمان ساخت ویلا کوتاه تر شده و هر چه سریع تر عمارت بالا رفته و تکمیل شده را مقابل چشمان خود ببیند، اما در نظر داشته باشید که فرآیند ساخت ویلا کاملا زمان بر بوده و نمی توان هیچ یک از مراحل ساخت را بدون ملاحظه مدت زمانی که نیازمند پیاده سازی استاندارد است، پشت سر گذاشت.

البته استفاده از تجهیزات و نوع مصالحی که در ساخت ویلا به کار می روند نیز تعیین کننده بوده و گاهی اوقات با تغییر برخی از پلت فرم ها و فرایندها، می توان یک بهینه سازی در مدت زمان ساخت ویلا در نظر گرفت.

پیمانکاری ساخت ویلا

با توجه به حساسیتی که در خصوص طراحی و ساخت ویلا وجود دارد، سپردن این موضوع به پیمانکاری ویلا می تواند به مراتب اوضاع را با وضعیت بهتر و استانداردتری پیش ببرد. خدمات پیمانکاری ویلا، موجب خواهد شد تا صفر تا 100 فرایند طراحی و ساخت یک ویلا به صورت کاملا حرفه ای و توسط افراد کارآمد پیش رفته و مدت زمان ساخت ویلا نیز به مراتب کاهش یابد. همین طور این موضوع باعث خواهد شد تا هزینه ساخت ویلا نیز کنترل شده و صرفه جویی های موثری در حوزه های مختلف طراحی و ساخت داشته باشیم.

هزینه ساخت ویلا در شمال 

برای براورد هزینه ساخت ویلا در شمال لازم است که فاکتورهای مختلفی را در نظر بگیرید. هر یک از این موارد به طور مجزا و در کنار یکدیگر در نرخ نهایی طراحی و ساخت ویلا تاثیرگذار خواهند بود.
این موارد را می توان به شکل زیر دسته بندی کرد:
1. هزینه خرید زمین در شمال
2. هزینه طراحی ویلا
3. هزینه خرید مصالح
4. هزینه و دستمزد تیم طراحی و اجرا شامل مهندسان و کارگران ساختمانی
5. هزینه نماکاری
6. هزینه محوطه سازی و ایجاد فضای سبز
7. هزینه دکوراسیون

ویلاهای لوکس چوبی

برای ساخت ویلاهای لوکس چوبی، به استفاده از چوب های درجه یک و همین طور طراحی لوکس و لاکچری نیاز داریم. چیزی که ساده ترین شمایل ویلایی را به عمارتی لاکچری تبدیل می سازد؛ به کار بردن طراحی خاص، استفاده از متریال درجه یک و همین طور به کار بردن المان های مدرنیته است. فاکتور نورپردازی نیز در نهایت نقش بسیار پررنگی در این ماجرا به دست گرفته و در صورتی که بتوان یک نورپردازی حرفه ای در فضای عمارت ویلای چوبی، پیاده سازی کرد؛ نتیجه کار فوق العاده خواهد بود.

طراحی ویلا سه بعدی

طراحی ویلا سه بعدی به منظور ارائه یک طرح اولیه قابل بررسی و آنالیز، ایجاد شده و کارفرما می تواند چیزی که قرار است در مراحل بعدی ساخته و به مرحله بهره برداری نهایی برسد؛ را مشاهده کند. به این ترتیب می تواند تغییرات لازم احتمالی و همین طور اصلاحات را پیش از آن که بنای ویلا ساخته شود، در همان طراحی ویلا سه بعدی، اعمال کرده و در نهایت با موافقت بر یک طرح نهایی، عملیات ساخت و ساز را کلید زد.

طراحی ویلا یا خرید ویلا

همانطور که می دانید خرید ویلا خیلی سریع تر از طراحی ویلا انجام می گیرد اما از طرفی طراحی ویلا این امکان را به شما می دهد که بنا به سلیقه و ترجیحات خود، ویلا طراحی و اجرا گردد. از دیگر مزایای طراحی ویلا این است که شما می توانید ویلای خود را در مکان موردعلاقتان بسازید در صورتی که این مورد در خرید ویلا وجود ندارد

ارزش صحبت در مورد این واقعیت را ندارد که طراحی و اجرای ویلا بسیار ارزان تر از خرید ویلا است. مزیت عمده ی طراحی ویلا این است که صاحب ویلا آینده 100% از کیفیت مصالح ساختمانی و فناوری های به کار رفته مطمئن خواهد بود که مولفه بسیار مهمی در راحتی زندگی در ویلا آینده است.

سوالات متداول

طراح ویلا

برای آن که بتوانید به بهترین شکل طراح ابتدایی ویلا را ایجاد کرده و مراحل بعدی ساخت و ساز، بدون هیچ نقصی که متکی بر طراحی باشند، پیش برود؛ لازم است که حتما از یک طراح ویلا حرفه ای در این حوزه کمک بگیرید. به یاد داشته باشید که طراحی ویلا، چیزی متفاوت از طراحی دیگر خانه ها و ساختمان های مسکونی بوده و باید حتما طراح ویلا، دارای تخصص و تبحر و همین طور خلاقیت در این حوزه باشد. با سپردن کار طراحی ویلا به دست طراح حرفه ای، این فرصت را خواهید داشت که با هزینه مدیریت شده، بهترین بهره برداری از فضای موجود را داشته و هیچ گونی پرتی در فضای تحت ویلاسازی شما، باقی نماند.

سخن پایانی

شما چه نکات دیگری را در خصوص طراحی و ساخت ویلای مدرن حائز اهمیت می دانید که در بالا به آن ها پرداخته نشده باشد؟ این موارد را با ما و دیگر کاربران وبلاگ در میان بگذارید. همین طور این مطلب را با آشنایان خود به اشتراک گذاشته و نظر آن ها را جویا شوید.

4.7/5 - (993 امتیاز)

40 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • آواتار ابولفضل دهقان
  ابولفضل دهقان

  من یک ویلا توی کردان چطوری می تونم باهاتون هماهنگ کنم

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   بله ما پروژه ساخت ویلا توی کردان زیاد انجام دادیم. برای هماهنگی که کارشناسامون بیان از پروژه بازدید کننده با شماره های که توی سایت گذاشتیم تماس بگیرید.

   پاسخ
   • آواتار حسن پورغفار
    حسن پورغفار

    سلام ساخت ویلا توی دماوندم انجام میدین؟

    پاسخ
    • آواتار TehranLandscaping
     TehranLandscaping

     بله انجام میدیم.
     اطلاعاتتون رو ارسال کنید هماهنگ میکنم.

     پاسخ
    • آواتار علی مرندی
     علی مرندی

     سلام
     برای ساخت ویلا توی شمرون چطوری باید اقدام کنم ؟

     پاسخ
     • آواتار TehranLandscaping
      TehranLandscaping

      ممنون از پیامتون. همکارام باهاتون تماس می گیرن

 • آواتار مسعود گودرزی
  مسعود گودرزی

  سلام هزینه ی ساخت ویلا چقدر هست حدودا ؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   با شماره های سایت تماس بگیرید در خدمتیم

   پاسخ
 • آواتار سامی مرادی
  سامی مرادی

  سلام
  من یه زمین توی چهارباغ دارم و چند تا نمونه طراحی ویلا پیدا کردم که موردپسندم بوده
  میخواستم ببینم چطوری باید باهاتون ارتباط بگیرم

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام خیلیم عالی
   به واتس آپ ما پیام بدین و نمونه های که مدنظرتون هست رو برای ما ارسال کنید.
   کارشناسامون باهاتون تماس میگیرن

   پاسخ
 • آواتار سیاوش اطیابی
  سیاوش اطیابی

  ممنونم از گروه تهران گاردن بابت طراحی ویلای دوبلکس که برای من تو دماوند انجام دادن

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   خواهش میکنم

   پاسخ
 • آواتار شهاب سماواتی
  شهاب سماواتی

  سلام و عرض ادب
  برای ساخت ویلا محدوده ملارد شهریار مدیریت پیمان به چه صورت انجام میدید ؟

  پاسخ
 • آواتار سید محمد رضا ابراهیمی
  سید محمد رضا ابراهیمی

  سلام ببخشید زمینی در چهار باغ دارم به متراژ 370متر مربع قصد ساخت ویلا دارم به متراژ 80 متر مربع که بدلیل مساحت کم استخر را در زیر ویلا بسازم . طراحی مدرن مد نظر بنده هست ولی خودم میخوام اجرا کنم . هزینه طراحی ویلا و طراحی محوطه حدودا” چقدر میشود لطفا به تفکیک بفرمائید . اکر نمونه کار هم دارید لطف کنید بفرستید

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام وقتتون بخیر
   با شماره کارشناس ۰۹۱۲۴۰۲۰۱۰۹ تماس بگیرین.

   پاسخ
 • آواتار سياوش زارع
  سياوش زارع

  سلام خدمت شما، من يك زمين توى لواسون ميخوام يه ويلا دوبلكس بسازم، درخواست مشاوره دارم

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام با شماره های سایت برای مشاوره تماس بگیرین.

   پاسخ
 • آواتار سامرند علی پور
  سامرند علی پور

  سلام وقت بخیر طراحی ویلا در نوشهر می خوام انجام بدم. چطور باید هماهنگی انجام بدیم؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام بله پروژه های ما در تمام شهرها و شهرستان هاست

   پاسخ
 • آواتار سهیل منجیری
  سهیل منجیری

  هزینه ی ساخت و طراحی ویلای تریبلکس چقد میشه ؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   هزینه ها بستگی به متراژ و سبکی که برای طراحی انتخاب می کنید داره

   پاسخ
 • آواتار رامین امین پور
  رامین امین پور

  اگه بخوام طراحی ویلا مدرن کوچک انجام بدم باید حداقل چقدر هزینه کنم ؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام هزینه ها بعد از بازدید و صحبت با کارفرما مشخص میشه.

   پاسخ
 • آواتار ارسلان یعقوبی
  ارسلان یعقوبی

  کارتون واقعا عالیه . نمونه کاراتون بی نظیره

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   مچکرم از انرژی های که برامون می فرستین.

   پاسخ
 • آواتار ایلیا مهدوی
  ایلیا مهدوی

  سلام پلان طراحی ویلا تریبلکس می خواستم برام طراحی کنید. هزینه ی طراحی و مدت زمانشو می فرمائید

  پاسخ
 • آواتار سام رند وکیلی
  سام رند وکیلی

  کارتون حرف نداره هر کس ویلای ما میاد میگه .
  امیدوارم همیشه بدرخشید

  پاسخ
 • آواتار محمدرضا مقدم
  محمدرضا مقدم

  سلام و خسته نباشید .
  جناب شما طراحی پلان ویلا هم انجام میدین؟

  پاسخ
 • آواتار حسینی
  حسینی

  سلام هزینه طراحی و اجرای ویلا در شمال به متراژ حدود 200متر دوبلکس مدرن را لطفا به ایمیلم ارسال فرمایید. ممنونم

  پاسخ
 • آواتار حامد نوری
  حامد نوری

  سلام می خواستم ببینم ما طرح ویلا رو بفرستیم یعنی المان هایی که مدنظرمون هست رو شما طراحی ویلا اصولیشو برامون انجام میدین ؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام بله از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشین و طرح رو ارسال کنید.

   پاسخ
 • آواتار علی عباسپور
  علی عباسپور

  طراحی و ساخت ویلا در تهران هستین یا توی شهرستان ها هم فعالیت دارین ؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام در همه ی شهرستان ها پروژه انجام میشه

   پاسخ
 • آواتار میثاق تیزهوش
  میثاق تیزهوش

  طراحی ویلایی چقدر میشه ؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام بستگی به متراژ و سبک مورد نظرتون داره جهت اطلاع دقیق از قیمت ها با پشتیبانی در ارتباط باشید

   پاسخ
 • آواتار پویان جمشیدی
  پویان جمشیدی

  روز به بخیر طراحی و ساخت ویلا در شمال هزینه اش با تهران فرق داره ؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام طراحی و ساخت همه ی ویلاها با هم متفاوت هستش جهت مشاوره بهتر تماس بگیرید

   پاسخ
 • آواتار امید رستمی
  امید رستمی

  اگر بخوایم طراحی و ساخت ویلا در مازندران انجام بدیم باید حضوری بیایم یا تلفنی میشه هماهنگی انجام داد؟

  پاسخ
  • آواتار TehranLandscaping
   TehranLandscaping

   سلام بله تلفنی یا از طریق واتساپ هم میشه. طراح موردنظرتونو برامون بفرستیم تا هماهنگی ها انجام بشه

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.