پروژه روف گاردن نوشهر

در این پروژه، طراحی فضای سبز به شکلی کاملا منحصر به فرد و هنرمندانه صورت گرفته و مسیرسازی نیز با ساختاری نزدیک به فضای طبیعی، شکل گرفته است. استفاده از بلوک های چوبی و چمن کاری پیوسته در پروژه روف گاردن نوشهر در ترکیب با گل کاری های متمرکز، فضایی سحرانگیز و جادویی به وجود آورده است.
چمن کاری و کاشت بوته های مختلف در این پروژه، با در نظر گرفتن شرایط آب و هوای نوشهر و رطوبت هوا و همین طور میزان تابش نور خورشید بر بام ساختمان، انجام گرفته است.

پروژه نوشهر

پروژه نوشهر

نورپردازی شکل گرفته در پروژه روف گاردن نوشهر، امکان استفاده از این فضا در ساعات تاریکی شب و پس از غروب آفتاب را نیز به شکلی موثر، فراهم ساخته است. همین طور در این پروژه به شکلی یونیک، فضاسازی انجام شده و ضمن نگاه داشتن گستردگی فضا، از تمام پتانسیل محوطه آن، برای ایجاد فضای سبز، کمک گرفته شده است.
در انتخاب گل و گیاهان مورد نظر در این پروژه، گیاهانی مورد استفاده قرار گرفته اند که رسیدگی راحت تری داشته و برای کارفرما، رسیدگی و نگهداری از آن ها، آن قدرها مستلزم زمان و انرژی نباشد. این موضوع باعث می شود که فضای روف گاردن، برای مدتی طولانی تر بدون نیاز به رسیدگی های مستمر، شکل فعلی خود را حفظ کند.

پروژه دماوند
پروژه لواسان
فهرست
کاتالوگ
Call Now Buttonجهت مشاوره تماس بگیرید.