پروژه طراحی داخلی ویلا در آبعلی

محل پروژه: آبعلی

نام کارفرما: جناب شعبانی

طراحی معماری: گروه معماری تهران گاردن

متراژ: 260 مترمربع

سال طراحی و اجرا: 1402

پروژه طراحی داخلی ویلا در آبعلی، با متراژ 260 مترمربع به سبک مدرن انجام شده است. در طراحی داخلی ویلا این پروژه کارفرما یک کار شیک و خاص در عین حال اقتصادی می خواستند. به همین دلیل متریال مدرن در این پروژه به کار گرفته شد و به دلیل علاقه کافرما محترم به چوب، از آن نیز استفاده گردید.

نکته دیگر در طراحی داخلی این پروژه با آن رو به رو بودیم درخواست کارفرما بابت اهمیت تاسیسات و انرژی ساختمان بوده است و به دلیل اینکه در منطقه ای بسیار سردسیر ویلا واقع شده بود باید از سیستم های گرمایشی قوی با قابلیت حفظ انرژی و کاهش هدر رفت آن استفاه کنیم.

در طبقه بالا این ویلا یک سوییت مجزا همراه با تراس طراحی شده است. در تراس دیوار سبز و فضایی برای نشستن و مبلمان قرار گرفته است. درب اتاق ها نیز به صورت شیشه ای انتخاب شد تا ساکنان از ویو طبیعت بهره مند شوند.

این پروژه بعد از مرحله سفت کاری با دیوار و ستون های ناهماهنگ به ما سپرده شد و کارفرما درخواست داشتند با طراحی مناسب ستون ها و دیوارهای زاویه دار پوشیده شود. به همین جهت برای پوشش ستون ها از میکروسمنت و دیوار کاذب استفاده نمودیم و در سرویس بهداشتی دیوار را با طراحی کمد پوشش دادیم. همچنین پلان این ویلا کاملا ذوزنقه بود و فضای محدودی در اختیار داشتیم.

پروژه های مرتبط

امتیازتان را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
مشاوره نیاز دارید؟ تماس بگیرید